• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

طرح کرامتفواید استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فاده از وسایل حمل و نقل عمومی

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز

دانلود مقالات خود مراقبتی


Log IN
ورود به سایت
 
 


  ::  تجلیل فرماندار از مدیرعامل و پرسنل سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   96/09/30
به گزارش روابط عمومی سازمان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ، آقای مهندس هدایت فرماندارمحترم شهرستان بهمراه هیأت همراه علاوه بر بازدیدی که از سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان داشتند این روز را به مدیرعامل و پرسنل سازمان تبریک عرض نموده  و از تلاش ها و زحمات آنها قدردانی کردند.در ادامه این مراسم مهندس سید امید کشمیری باتوجه به تلاش های آقای دهقان مسئول روابط عمومی فرمانداری از ایشان تجلیل نمودند. 
ادامه مطلب ...

  ::  تجلیل معاونت محترم فرمانداری و مدیرعامل سازمان از بهره برداران برگزیده خطوط تحت پوشش سازمان

   96/09/27
به گزارش روابط عمومی سازمان ، طی مراسمی که در محل سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان فراهم شده بود،  از بهره برداران برگزیده سازمان توسط آقای جعفرزاده و مدیرعامل سازمان تجلیل گردید. با توجه به جو دوستانه ای که برقرار بود بهره برداران مشکلات خود را با معاونت محترم فرمانداری در میان گذاشتند تا نسبت به رفع آنها طبق حوزه اختیارات فرمانداری و سازمان به آنها رسیدگی گردد.
ادامه مطلب ...

  ::  دیدار صمیمی مدیر عامل و پرسنل سازمان با معاونت محترم فرمانداری شهرستان فلاورجان

   96/09/27
به گزارش روابط عمومی سازمان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ،مدیر عامل و پرسنل سازمان با معاون محترم فرمانداری شهرستان دیدار نمودند. آقای جعفرزاده در این دیدار ضمن عرض تبریک ، از زحمات مدیرعامل و پرسنل سازمان تقدیر نمودند.
ادامه مطلب ...

  :: بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی فلاورجان از سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و تجلیل از نماینده بهره برداران برگزیده خطوط تحت پوشش سازمان

   96/09/27
به گزارش روابط عمومی سازمان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان  ،شهردار محترم فلاورجان بهمراه اعضای محترم شورای اسلامی این شهر ،  علاوه بر بازدیدی که از سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان داشتند این هفته را به مدیرعامل  تبریک عرض نموده  و از نماینده بهره برداران برگزیده خطوط تحت پوشش سازمان تجلیل نمودند.
ادامه مطلب ...

  ::  تشکیل جلسه مشترک شهردار ابریشم با مدیران اتوبوسرانی اصفهان و فلاورجان در خصوص حل مشکلات  خطوط فی ما بین و بازدید از محل ایستگاه های BRT

   96/09/27
جلسه مشترکی در خصوص پیگیری امور مربوط به ایستگاه های BRT و حل مشکلات خطوط فی ما بین اتوبوسرانی اصفهان و اتوبوسرانی فلاورجان با حضور شهردار محترم ابریشم،مدیرعامل محترم اتوبوسرانی اصفهان ،مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان و مدیر عامل سازمان ترافیک شهرداری اصفهان روز دوشنبه مورخ 96/9/27 در محل شهرداری ابریشم برگزار گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  گزارش تصویری بازدید مسئولین شهرستان از سازمان به مناسبت 26 آذر ماه روز حمل و نقل و رانندگان

   96/09/26
به گزارش روابط عمومی سازمان ، به مناسبت 26 آذرماه روز حمل و نقل و رانندگان ،شهرداران محترم شهرستان بهمراه اعضای محترم شورای شهر ، مسئولین محترم شهرستان و خبرنگاران محترم علاوه بر بازدیدی که از سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان داشتند این روز را به مدیرعامل و پرسنل سازمان تبریک عرض نموده  و از زحمات آنها قدردانی کردند.
ادامه مطلب ...

  ::  هفته حمل و نقل  گرامی باد
 
96/09/25
26 آذر لغایت 1 دیماه هفته حمل و نقل را به کلیه تلاشگران این صنعت به خصوص رانندگان زحمت کش تبریک عرض می نماییم.
در جهان امروز، بخش حمل و نقل از جمله بخش‌های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تأثیر قراردادن فرآیند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می‌شود.
ادامه مطلب ...

  ::   تشکیل جلسه پیگیری رفع مشکلات اساس نامه سازمان های حمل و نقل جمعی استان اصفهان در محل سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

   96/09/23
به گزارش روابط عمومی سازمان ، روز سه شنبه مورخ 96/9/23 در جلسه ای که با حضور مدیر کل محترم دفتر نوسازی ،تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریهای و دهیاری های کشور جناب آقای مهندس کرک آبادی و کارشناس دفتر امور شهری استانداری اصفهان و مدیران عامل سازمان های حمل و نقل جمعی فلاورجان و لنجان در محل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تشکیل گردید
ادامه مطلب ...

  ::   نشست هم اندیشی مدیر عامل سازمان  با نماینده فرماندار ، شهرداران ، بخشداران و مدیریت  شرکت بازیافت شهرستان فلاورجان

   96/09/09
به گزارش روابط عمومی سازمان ، نشست هم اندیشی سید امید کشمیری مدیر عامل سازمان با نماینده فرماندار ، شهرداران فلاورجان ،قهدریجان، پیربکران ، ابریشم،ایمانشهر،زازران و بهاران ، بخشداران و مدیریت شرکت بازیافت شهرستان فلاورجان در سالن جلسات سازمان برگزار شد.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در نوزدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی

   96/09/09
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، همه ساله مانور زلزله و ایمنی با پخش آژیر زلزله از رادیو در مدارس سراسر کشور برگزار می شود که امسال نیز طبق برنامه ریزی های انجام شده نوزدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در روز چهارشنبه هشتم آذر ماه 96 همزمان با سراسر کشور در مدرسه علوی شهر کلیشاد و سودرجان برگزار گردید.

ادامه مطلب ...

  ::  آگهی مزایده اجاره دو دستگاه مینی بوس متعلق به سازمان

   96/09/07
سازمان حمل ونقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان باستناد مصوبه هیئت مدیره در راستای بهبود وتوسعه خدمات حمل ونقل در شهرستان فلاورجان در نظر دارد دو دستگاه مینی بوس خود رااز طریق مزایده به مدت يكسال به متقاضيان واجد شرايط اجاره دهد.

ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم رژه یگان های بسیج شهرستان فلاورجان

   96/09/06
به گزارش روابط عمومی سازمان همزمان با هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به دستور امام خمینی (ره) ،رژه باشکوه یگانهای بسیج شهرستان به همت سپاه ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان و با حضور مسئولین ،بسیجیان و عموم مردم انجام گردید این رژه جهت نمایش آمادگی نظامی نیروهای انسانی و اقتدار و صلابت خود برای دفاع از انقلاب و ارزشهای اسلامی به نمایش گذاشته شد.

ادامه مطلب ...

  ::  اعلام اسامی خودروهایی كه بیشترین مردودی در معاینه فنی را دارند

   96/09/06
مدیر اجرایی طرح معاینه فنی خودروهای کشور گفت: خودروهای پیکان، نیسان، پراید، پژو و سمند به ترتیب بیشترین سهم مردودی را در معاینه فنی داشته‌اند. به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، سعید قیصرافزود: سامانه يكپارچه معاينه فني ايران(سيمفا) مراکز معاینه فنی خودروها را مدیریت مي نمايد و اگر خودرويي پس از ورود به اين مراكز در گام اول مردود شود،‌ سامانه اين اجازه را مي دهد تا خودرو تمامي مراحل معاينه فني را تا انتها طي كند تا مشخص شود كه مردودي در كدام مراحل و فرآيندها بوده و مربوط به امور فني يا آلايندگي است.
ادامه مطلب ...

  ::  اجرای طرح LEZ

   96/09/04
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان باتوجه به آلودگی هوای کلان شهر اصفهان و تاکید استاندار محترم مبنی بر انجام اقدامات لازم در خصوص کاهش آلودگی هوا، از آنجایی که یکی از منابع آلوده کننده هوا حرکت وسایل نقلیه موتوری بوده، در راستای اجرای مصوبات شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور و با عنایت به زیر ساخت ایجاد شده در سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران (سیمفا)، شورای هماهنگی ترافیک استان تصویب نمود:

ادامه مطلب ...

  ::  حلول ماه ربیع الاول ،ماه شادی اهل بیت(ع) ، مبارک باد

   96/08/29
بی شک بهار ماه ها ربیع الاول است؛ چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏ تابد. در این ماه شریف و پر خیر و برکت شاهد وقایع مهمی هستیم. حادثه تاریخی لیله المبیت، هجرت رسول گرامی اسلام از مکه به مدینه و از همه فرخنده تر ولادت آخرین پیام آور نور و رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفى(ص) و امام جعفر صادق علیه السلام، و آغاز امامت و ولایت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف مناسبت های گرانقدری هستند که روح و جان عاشقان و دلباختگان خاندان عصمت و طهارت(ع) را طراوت و جانی تازه می بخشند و کام جان مسلمانان را شیرین می کنند.
ادامه مطلب ...                                                  مطالب قدیمی تر ««              مطالب جدیدتر »»
مدیر عامل

شعار سال

کمک به زلزله زدگان


پیوند ها
  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------