• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

هفته مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.فواید استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فاده از وسایل حمل و نقل عمومی

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز

مراقبت بیماری تب کریمه کنگو (CCHF)


Log IN
ورود به سایت
 
   ::  استقبال و تشیع باشکوه پیکر پاک 2 شهید گمنام توسط مردم شهید پرور شهر فلاورجان

   96/11/29
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، روز شنبه مورخ 96/11/28 بار دیگر عطر و طنین شهادت در شهر  فلاورجان پیچید و فضای شهرستان آکنده از عطر دلنشین شهیدان بود، مردم با چشمانی اشک‌بار فرزندان شجاع میهن را بدرقه کردند. امروز مسؤولان و مردم قدرشناس شهر فلاورجان با حضور گسترده خود در مراسم تشییع پیکر این 2 شهید گمنام قدرشناسی خود در قبال خون شهیدان را نشان داده و بر ادامه راه آنان تاکید کردند.
ادامه مطلب ...

  :::  حضور مدیریت،کارکنان و رانندگان سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان در راهپیمایی 22 بهمن

   96/11/23
به گزارش روابط عمومی سازمان ، صبح روز یکشنبه 22 بهمن پرسنل وکارکنان سازمانی همچنین رانندگان ناوگان شهری بهمراه محمدرضاشفیعی ریاست سازمان همراه و همگام با ملت همیشه در صحنه  یاد و خاطره 22 بهمن سال57 و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران را زنده نگه داشته و در راهپیمایی و مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت نمودند.
 
ادامه مطلب ...

  ::  گزارش تصویری/ سرویس دهی رایگان سازمان به شهروندان جهت شرکت در مراسم راهپیمایی 22بهمن  

   96/11/23
گزارش تصویری سرویس دهی رایگان سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان به شهروندان شهرستان جهت شرکت در مراسم راهپیمایی 22بهمن

ادامه مطلب ....

  ::  اعلام مسیرهای سرویس دهی رایگان  سازمان به شهروندان شرکت کننده در مراسم راهپیمایی 22 بهمن

   96/11/21
در راستای رفاه حال شهروندان و روستانشینان راهپیمایی ۲۲ بهمن مسیرهای رفت و برگشت ناوگان سازمان حمل ونقل جمعی شهرستان فلاورجان آماده ارائه خدمات می‌باشد.مدیر عامل سازمان حمل ونقل جمعی اظهارداشت: اتوبوس‌های ناوگان سازمان اتوبوسرانی این شهرستان با تعاملات انجام شده با شهرداران و بخشداران محترم آمادگی دارند تا شهروندان عزیز را به صورت رایگان از نقاط مختلف سطح شهرستان و مسیرهای اعلام شده به محل شروع راهپیمایی سرویس دهی نمایند.
ادامه مطلب ....

  :::   حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم 12 بهمن و عطرافشانی گلزارشهدا شهر فلاورجان

   96/11/12
مدیرعامل و پرسنل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان در مراسم باشکوه 12 بهمن در گلزار شهدا شهر فلاورجان شرکت و با آرمانهای مقدس جمهوری اسلامی ایران و امام ورهبری تجدید میثاق کرده و در ادامه برنامه ها به عطرافشانی قبور شهدا والامقام اقدام نمودند .
 
ادامه مطلب ....

  :::   رویدادهای ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی

   96/11/10
دههٔ فجر انقلاب اسلامی به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می‌شود که طی آن امام خمینی(ره) بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران وارد و در نهایت با اعلام بی‌طرفی ارتش شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد و انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید.. ادامه مطلب ....

  ::  نشست هم اندیشی مدیر عامل سازمان  با شهرداران محترم شهرستان فلاورجان

   96/11/04
به گزارش روابط عمومی سازمان ، روز سه شنبه مورخ 96/11/3 نشست هم اندیشی سید امید کشمیری مدیر عامل سازمان با شهرداران محترم شهرستان فلاورجان در سالن جلسات سازمان برگزار شد.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور پرشور مدیرعامل،پرسنل و رانندگان سازمان در راهپیمایی عظیم مردمی علیه آشوبگران اخیر

   96/10/15
به گزارش روابط عمومی سازمان، مردم مومن و متعهد شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به اغتشاشات خیابانی چند روز گذشته صبح پنج شنبه 14 دی ماه  در میدان انقلاب فلاورجان تجمع کرده و سپس به سمت میدان آزادی حرکت کردند و فریاد مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.
ادامه مطلب ...

  :::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم معارفه شهردار جدید  قهدریجان

   96/10/10
به گزارش پایگاه خبری نیوز فلاورجان ، طی مراسمی با حضور مسوولان ضمن تقدیر از زحمات حسین سلیمانی پور شهردار سابق قهدریجان ، حبیب قاسمی بعنوان شهردار جدید این شهر منصوب شد.
مراسم تودیع و معارفه شهردار قهدریجان با حضور محمدرضا کمالی مدیرکل شهری و شوراهای استانداری اصفهان ، اصغر هدایت فرماندار شهرستان فلاورجان، جعفرزاده معاون فرماندار حجت الاسلام هاشمی امام جمعه قهدریجان ، مسئولین بخش قهدریجان و بخش مرکزی و جمعی از مسوولان و مردم ادامه مطلب ...

  :::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در همایش 9 دی فلاورجان

   96/10/09
به گزارش روابط عمومی سازمان، همایش بصیرت و میثاق امت با ولایت به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی با حضور عموم مردم شهرستان فلاورجان و مسئولین محترم شهرستان در مصلی نماز جمعه شهر فلاورجان برگزار گردید.
ادامه مطلب ...


  ::  دیدار بخشدار پیربکران با مدیر عامل سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   96/10/03
به گزارش روابط عمومی سازمان،آقای عبائی بخشدار محترم پیربکران و هیأت همراه با حضور در سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان با آقای کشمیری  مدیرعامل سازمان دیدار و گفتگو نمودند و فرا رسیدن هفته حمل و نقل و رانندگان را به ایشان تبریک گفتند.
ادامه مطلب ...


  ::  عدم تأمین نیازهای مالی سیستم حمل و نقل از سوی دولت از سال 93

   96/10/02
به گزارش خبرگزاری فارس از فلاورجان، سید امید کشمیری عصر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته حمل‌ و نقل اظهار کرد: رانندگان جزو اقشاری هستند که نیاز است به آنان بیش از گذشته اهمیت داده شود چراکه آنان به‌ طور مستقیم در روز با تعداد زیادی از مردم در ارتباط خواهند بود.
وی افزود: یکی از مشکلات بزرگ این قشر در شهرستان فلاورجان مسأله مهم بیمه است که با وجود پیگیری‌های فراوان و کمک و مساعدت مسؤولان شهرستانی تاکنون کسی پاسخگوی نیاز رانندگان در مراجعات به نهادهای مربوطه نیست.
ادامه مطلب ...

  ::  تقدیر از بهره برداران کلیه خطوط تحت پوشش سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   96/09/30
به گزارش روابط عمومی سازمان ، روز پنج شنبه مورخ 96/9/30به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان طی مراسمی با حضور مسئول واحد بهره برداری و  مسئول واحد روابط عمومی سازمان از بهره برداران کلیه خطوط تحت پوشش سازمان تجلیل شد.
ادامه مطلب ...


                                                  مطالب قدیمی تر ««              مطالب جدیدتر »»
مدیر عامل

شعار سال

کمک به زلزله زدگان


پیوند ها
  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------