• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

طرح کرامتفواید استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فاده از وسایل حمل و نقل عمومی


روش های صرفجویی در مصرف گاز

دانلود مقالات خود مراقبتی


Log IN
ورود به سایت
 
   :::   حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر فلاورجان

   96/07/25
با حضور معاون عمرانی استانداری اصفهان ،مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر فلاورجان برگزار و مهندس جواد نصری به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی و از زحمات دکتر امیر احمد زندآور تقدیر گردید.
 
ادامه مطلب ....

  :::   دومین نشست مدیرعامل و کارشناس سازمان با معاون محترم فرماندار و بخشداران محترم شهرستان در خصوص پیگیری قدرالسهم دهیاریها

   96/07/20
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان دومین نشست مدیرعامل و کارشناس سازمان با معاون محترم فرماندار و بخش داران محترم شهرستان در خصوص پیگیری قدرالسهم دهیاریها  روز چهار شنبه مورخ 96/07/19 در سالن جلسات سازمان برگزار گردید.
 
ادامه مطلب ....

  ::  نصب و راه اندازی سیستم کنترل اینترنتی آنلاین و آفلاین (AVL) در مینی بوس های خط بهاران 

   96/07/20
به گزارش روابط عمومی سازمان ، روز سه شنبه مورخ 96/07/18 سیستم کنترل اینترنتی آنلاین و آفلاین (AVL) در  مینی بوس های  خط بهاران - سه راه کلیشاد با حضور آقای معینی شهردار شهر بهاران  و آقای سید امید کشمیری مدیر عامل سازمان مراحل نصب آن در محل آتش نشانی شهر بهاران آغاز گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور پرسنل و رانندگان در مراسم تشییع پیکر شهید محسن حججی در نجف آباد و سرویس دهی به شهروندان  جهت شرکت  در این مراسم

   96/07/06
پیکر مطهر شهید حججی صبح امروز در حال انتقال به نجف آباد و برگزاری مراسم باشکوه وداع بود؛ این مراسم با حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهید پرور و ولایت‌مدار استان برگزار شد. سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان نیز  اقدام به سرویس دهی جهت رفاه حال شهروندان شرکت کننده  در این مراسم نمود .
ادامه مطلب ...

  ::  حضور پرسنل سازمان در مراسم تشییع پیکر شهید حججی در میدان امام (ره) اصفهان

   96/07/05
پیکر مطهر شهید حججی ظهر امروز در حال انتقال به اصفهان و برگزاری مراسم باشکوه وداع بود؛ این مراسم از ساعت 16:30 در میدان امام (ره) با حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهید پرور و ولایت‌مدار اصفهان برگزار شد.
ادامه مطلب ...

  ::  مراسم تقدیر از بهره برداران ایثارگر و جانباز سازمان به مناسبت هفته دفاع مقدس

   96/07/05
به گزارش روابط عمومی سازمان مراسم تقدیر از بهره برداران ایثارگر و جانباز هشت سال دفاع مقدس روز چهارشنبه مورخ 96/7/5 درمحل سازمان برگزار  گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم زنگ بازگشایی مدرسه دکتر تقی قفقازی فلاورجان

   96/07/01
به گزارش روابط عمومی سازمان همزمان با سال تحصیلی جدید زنگ اول مهر در مدرسه  دکتر تقی قفقازی فلاورجان نواخته شد. نخستین زنگ سال تحصیلی جدید و شروع هفته دفاع مقدس و فرارسیدن ماه محرم به نام زنگ حسینی بدلیل تقارن مهر و آغاز دهه اول محرم درآموزش و پرورش شهرستان فلاورجان به صدا در آمد.
ادامه مطلب ...

  ::  تشکیل جلسه مدیرعامل و کارشناس سازمان با بهراه بردارن خط ابریشم

   96/07/01
به گزارش روابط عمومی سازمان روز جمعه مورخ 96/6/31 در نشست مشترکی با حضور بهره برداران خط ابریشم ، مدیرعامل و کارشناس سازمان‌ در محل سالن جلسات این سازمان  به بررسی مسائل و مشکلات این خط پرداخته شد و تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم معارفه شهردار جدید ایمانشهر در مسجد تاریخی اشترجان

   96/06/31
مراسم معارفه شهردار جدید ایمانشهر امروز باحضور کمالی مدیر کل دفتر امور شهری و وشوراهای استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان فلاورجان ،ائمه جمعه و اعضای شورای اداری و مسئولین شهرستان در مسجد تاریخی شهر اشترجان برگزار شد .فرماندار شهرستان نیز در این مراسم ضمن تقدیر وتشکر اززحمات شهرام شاه مرادی شهردار شهر ایمانشهر برای عباس الهیاری شهردار جدید آرزوی موفقیت وسربلندی نمود
ادامه مطلب ...

  :::  31 شهریور؛ آغاز هفته دفاع مقدس

   96/06/31
بدر 31 شهريور 1359 رژيم بعثي عراق با تصميم و طرح قبلي و با هدف برانداختن نظام نوپاي جمهوري اسلامي جنگي تمام عيار را عليه ايران اسلامي آغاز کرد. صدام حسين رييس جمهور عراق با ظاهر شدن در برابر دوربين‌هاي تلويزيون عراق با پاره کردن قرارداد 1975 الجزاير، آغاز تجاوز رژيم بعثي به خاک ايران را اعلام کرد.
هفته دفاع مقدس یادآور خون های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد. فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می بینند. وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی کنند. ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است..

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم معارفه شهردار جدید زازران در مسجد رضوان شهر

   96/06/30
در مراسم تودیع و معارفه شهردار زازران یدالله مومن زاده به عنوان شهردار جدید زازران و از زحمات حمیدرضا ابراهیم کرمانی تقدیر شد. در مراسمی باحضور کمالی مدیر کل دفتر امور شهری و وشوراهای استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان فلاورجان و امام جمعه بخش قهدریجان ،دیگر مسئولان استانی و شهرستانی، مراسم معارفه شهردار شهرداری زازران در مسجد رضوان شهر برگزار شد .
ادامه مطلب ...

  ::  تجدید آگهي مزايده فروش یک دستگاه اتوبوس شهری توسط شهرداری پیربکران

   96/06/15
شهرداري پيربكران به استناد مصوبه شماره 152 مورخ 96/4/19 شوراي اسلامي شهر در نظر دارد نسبت به فروش یک دستگاه اتوبوس شهری از طريق مزايده عمومي و با شرايط ذيل اقدام نمايد.
ادامه مطلب ...

  ::  ولادت باسعادت امام علی النقی الهادی (ع) مبارک باد.

در نیمه ذی حجه سال 212 هجری قمری، علی بن محمد (ع) معروف به امام هادی دهمین امام شیعیان كه خداوند آنها را از هرگونه آلودگی پاک كرده است متولد شد. ایشان در دامان پدرش امام جواد (ع) و مادرش سمانه بانویی پاک و باتقوا و بر سر سفره قرآن پرورش یافت. ایشان در کودکی به امامت رسید و با وجود خفقان زیاد و كنترل شدید و سلطه عباسیان، نقش خود را به طور كامل ایفا و آوازه حكمت و فضیلت او همه جا را پر كرد.

  :::  مراسم افتتاح پروژه های سازمان  با اعتباری بالغ بر 300000000 ریال در هفته دولت / تصاویر

   96/06/08
به مناسبت هفته دولت ، افتتاح شبکه بيسيم نظارت و رونمايی از نرم افزار افزایش اعتبار اینترنتی باجه های شارژ کارت بلیط الکترونیکی با حضور معاون محترم فرماندار، بخشدار محترم مرکزی،کارشناس محترم امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری و مسئولین محترم ادارات شهرستان فلاورجان برگزار گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  روز عرفه و فرصتها

   96/06/08
بیکی از ویژگی های مؤمن این است که می خواهد دائماً خود را به خدا نزدیک کند و پیوسته در جهت جلب رضای اوست. همانطور که در روایات بسیاری به توبه یا دعا و...سفارش شده و از طرف دیگر مکانها یا زمانهای خاصی برای اجات دعا یا قبولی توبه ذکر شده، برای جلب رضایت حق نیز اوقات یا مکانهایی بیان شده که مؤمن می تواند در آنها، به خداوند تقرّب جوید. خداوند، مهربان و بخشنده بوده و رحمت او همیشه بر خلقش جاری است، اما باید بدانیم برخی از اوقات یا در برخی از مکانها رحمت خداوند بر خلق بیشتر بوده و بخشش معاصی راحت تر می باشد، یکی از همین اوقات روز عرفه است.
ادامه مطلب ...

  ::  عناوین روزهای دهه امامت و ولایت

   96/06/08
پنج شنبه      95/6/9   ولایت، معرفت،‌محبت            (روز عرفه)
جمعه        95/6/10   بندگی،‌ اطاعت، ولایت           (عید سعید قربان)
شنبه         95/6/11   ولایت، بصیرت، دشمن‌ستیزی
یکشنبه      95/6/12   ولایت، وحدت اسلامی، اقتدار ملی 
دوشنبه      95/6/13   ایثار و دفاع از حریم ولایت
سه شنبه    95/6/14   ولایت، مهدویت و عدالت
چهارشنبه  95/6/15   ولایت، هدایت، عزت اسلامی  (ولادت امام هادی (ع))
پنج شنبه    95/6/16   ولایت، دین و سیاست
جمعه        95/6/17   قرآن و عترت دو میراث نبوت
شنبه         95/6/18   غدیر، امامت و ولایت           (عید غدیر خم)

  :::  تقدیر و تشکر از شهرداران و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان فلاورجان

   96/06/01
شهرداران و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان فلاورجان
سلام علیکم
با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (ص)
تاریخ درخشان ایران اسلامی بخصوص شهرستان کهن فلاورجان مرهون خدمات خالصانه مردانی بی ادعاست که همت و تلاش را سرلوحه خدمت به مردم بزرگوار و مومن این خطه از دیار میهن عزیز اسلامی قرار دادند، توسعه فرهنگی، اجتماعی، و آبادانی این شهرستان تاریخی میسر نگشته مگر به همت والای مردانی از جنس ایثار و عاشقان خدمت
ادامه مطلب ...

  :::  زندگی نامه امام جواد(ع) - ولادت،فرزندان،شهادت

   96/05/30
ولادت امام جواد(ع) :
امام نهم شیعیان حضرت جواد (ع ) در سال 195هجری در مدینه ولادت یافت . نام نامی اش محمد معروف به جواد و تقی است . القاب دیگری مانند : رضی و متقی نیز داشته ، ولی تقی از همه معروفتر می باشد . مادر گرامی اش سبیکه یا خیزران است که این دو نام در تاریخ زندگی آن حضرت ثبت است .
ادامه مطلب ...

  :::  21 هزار خودرو فرسوده حمل بارشهري نوسازي مي‌شود

   96/05/26
بمدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشوری و مجري طرح نوسازي ناوگان بار شهري در گفت و گو با خبرگزاري جمهوري اسلامي اعلام کرد: 21هزار خودرو فرسوده حمل بار نوسازی می‌شوند.
ادامه مطلب ...


                                                  مطالب قدیمی تر ««              مطالب جدیدتر »»
مدیر عامل

شعار سال

کمک به زلزله زدگان


پیوند ها
  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------