• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

حجاب تکریم است

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 


اخبار سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان
انتصاب مدیرعامل جدید سازمان حمل و نقل جمعی شهرداری های شهرستان فلاورجان
تاریخ
: 98/2/24
 به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، مراسم انتصاب محمد حسن رفیع مدیرعامل جدید سازمان امروز با حضور دکتر سلطانی معاون سیاسی امنیتی ،اجتماعی فرمانداری فلاورجان، مهندس نصر شهردار فلاورجان ، مهندس مختاری شهردار ابریشم ، باقری حراست شهرداری فلاورجان و پرسنل سازمان برگزار گردید.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
 در این مراسم با قرائت حکمی از سوی حجت‌اله غلامی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان ورئیس شورای سازمان حمل و نقل جمعی شهرداری های شهرستان فلاورجان محمد حسن رفیع به عنوان مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداری های شهرستان فلاورجان منصوب شد .

در متن این حکم  آماده است :

آقای محمد حسن رفیع
به استناد ماده ۱۹ اساسنامه سازمان حمل و نقل جمعی شهرداری های شهرستان فلاورجان و با عنایت به صورتجلسه مورخ1398/2/14  شورای سازمان، جنابعالی برای مدت دو سال به عنوان مدیرعامل سازمان مذکور منسوب می گردید. امید است با استعانت از خداوند متعال و با برنامه ریزی هایی دقیق و استفاده بهینه از امکانات موجود و برخورداری از همفکری و تعامل با اعضای محترم شورای سازمان و هیئت مدیره در ظل توجهات حضرت بقیه ا… (عج) و منویات مقام معظم رهبری در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

گفتنی است در ابتدای این مراسم آقای دکتر سلطانی معاون سیاسی امنیتی ،اجتماعی فرمانداری از زحمات و تلاش های مدیرعامل اسبق این سازمان سید امید کشمیری و همچنین سرپرست سازمان محمد جوانمردی و پرسنل سازمان تقدیر و تشکر نمود و برای مدیرعامل جدید سازمان آرزوی موفقیت در انجام امور محوله را نمودند.

این گزارش می افزاید که محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان با مدرک لیسانس حقوق پیش از این در سمت های شهردارگز برخوار ،معاونت شهرداری شهر گز و کارمند بخش املاک شهرداری نجف آباد و… .مشغول به فعالیت بوده است
 4 4
4 4
   
   
   
                                                                                             


 
 
 
مدیرعامل


شعار سال

کمک به سیل زدگان


نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث امام حسین علیه السلام


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------