• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 مزین نمودن کارت بلیط های الکترونیکی سازمان به نام کنگره ملی سرداران و 1400 شهید خط شکن
تاریخ
: 97/04/14
کارت بلیط های الکترونیکی ویژه اتوبوس های شهرستان به همت سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان مزین به نام کنگره ملی سرداران و ۱۴۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان شد.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
 به گزارش روابط عمومی کنگره ملی سرداران و ۱۴۰۰ شهید خط شکن فلاورجان ریاست سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان ظهر امروز در گفتگو با خط شکنان گفت : این سازمان از سال ۱۳۸۸ با هشت زیر مجموعه از شهرداری های شهرستان فعالیت خود را آغاز و به ترتیب، براساس نیازها و اولویت هایی که وجود داشت تجهیز شد.
 سید امید کشمیری در ادامه بیان کرد: با توجه به نیازی که در کشور و مردم دیده شد به این نتیجه رسیدند که سیستم الکترونیکی در همه ی عرصه ها جوابگو خواهد بود از جمله استفاده از کارت بلیط الکترونیکی مجهز به GPS و AVL که عدم پرداخت پول خرد را در پی خواهد داشت .
وی تشریح کرد: این سیستم در واحد انفورماتیک سازمان مدیریت و تمامی اتوبوس ها نیز به این سیستم الکترونیکی مجهز شده اند‌.
ریاست سازمان حمل و نقل شهرداری های شهرستان با اشاره به رشادت ها و جانفشانی های شهدای گرانقدر این خطه افزود: زمانی که بحث کنگره ملی شهدا در شهرستان مطرح شد و ما نیز شاهد پیگیری های مسئولین شهرستان و استانی در این امر بودیم، طرح پیشنهادی خود را به ستاد کنگره ارائه و پس از کارشناسی و اعمال تغییرات جزئی مورد تایید قرار گرفت و از سال ۹۶ مقدمات کار خود را فراهم کردیم.
وی با بیان اینکه اولین سازمانی هستیم که سهم کوچکی از این رویداد مهم را به خود اختصاص دادیم گفت: کارت های مزین به نام کنگره ملی شهدا به صورت دائمی و با کیفیت بسیار عالی از همین ماه در تمام باجه های مخصوص توزیع و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت. و در تمامی شهرهای فلاورجان اعم از پیربکران، زازران، ابریشم ، کلیشاد و سودرجان، قهدریجان، ایمانشهر قابل استفاده خواهد. بود.
                            


 
 
 
شعار سال

نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث پیامبر صلوات الله علیه


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------