صفحه اصلی
منشور سازمان
برنامه زمانبندی خطوط
فلاورجان-اصفهان
قهدریجان-اصفهان
پیربکران-اصفهان
ابریشم-اصفهان
ایمانشهر-اصفهان
زازران -خمینی شهر
بهاران-سه راه کلیشاد
مسیر خطوط
فلاورجان-اصفهان
قهدریجان-اصفهان
پیربکران-اصفهان
ابریشم-اصفهان
ایمانشهر-اصفهان
زازران -خمینی شهر
گالری تصاویر
روابط عمومی
ثبت نام
درباره ما
تماس با ما
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار
بیانیه گام دوم انقلاب
فواید استفاده از
وسایل حمل و نقل عمومی
حجاب تکریم است
13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه
روش های صرفجویی در مصرف گاز
Log IN
ورود به سایت
نام کاربری :
رمز عبور:
Remember me next time.
مسیرهای سرویس دهی اتوبوسهای سازمان حمل ونقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان در روز قدس اعلام شد
تاريخ
: 98/03/09
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، این سازمان در نظر دارد در راستای رفاه حال شهروندان جهت شرکت در مراسم باشکوه راهپیمایی روز قدس در مسیرهای ذیل سرویس دهی نماید.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مسیر شماره 1- از روستای اردال،بجگرد ، لارگان،درچه عابد و حاجی آباد به شهر فلاورجان
مسیر شماره 2- از امامزاده شرودان به شهر فلاورجان
مسیر شماره 3- از دهیاری روستای دشتچی به شهر فلاورجان
مسیر شماره 4- از میدان دفاع مقدس فلاورجان به گارماسه (پس از نماز جمعه)
مسیر شماره 5- از مسجد امام حسن مینادشت به اشترجان
مسیر شماره 6- از روستای صادق آباد ، پلارت ، خونسارک و نودرآمد به پیربکران
مسیر شماره 7- از روستای حسین آباد به شهر فلاورجان
مسیر شماره 8- از روستای کروچ به شهر فلاورجان
مسیر شماره 9- از روستای جلال آباد به شهر قهدریجان
مدیرعامل
شعار سال
نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات
پیوند ها
احادیث امام حسین (ع)
-------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------