• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 


 عدم تأمین نیازهای مالی سیستم حمل و نقل از سوی دولت از سال 93
تاريخ
: 96/10/02
به گزارش خبرگزاری فارس از فلاورجان، سید امید کشمیری عصر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته حمل‌ و نقل اظهار کرد: رانندگان جزو اقشاری هستند که نیاز است به آنان بیش از گذشته اهمیت داده شود چراکه آنان به‌ طور مستقیم در روز با تعداد زیادی از مردم در ارتباط خواهند بود.
وی افزود: یکی از مشکلات بزرگ این قشر در شهرستان فلاورجان مسأله مهم بیمه است که با وجود پیگیری‌های فراوان و کمک و مساعدت مسؤولان شهرستانی تاکنون کسی پاسخگوی نیاز رانندگان در مراجعات به نهادهای مربوطه نیست.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
 
مدیرعامل سازمان حمل‌ و نقل جمعی شهرستان فلاورجان در ادامه به مزایای سیستم کارت بلیت الکترونیکی اشاره کرد و گفت: با اجرای سیستم کارت بلیت الکترونیکی30 درصد در زمان حمل‌ و نقل صرفه‌جویی شده و باعث توسعه و تسریع در حرکت اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های شهری در حمل‌ و نقل می‌شود، همچنین به تقویت ناوگان حمل‌ و نقل کمک خواهد کرد.
وی تصریح کرد: بیشترین تراکم مسافر در خط پیربکران به اصفهان است و طبق آمار حدود تا 50 درصد مردم از کارت بلیت در شهرستان فلاورجان استفاده می‌کنند که احتیاج به فرهنگ‌سازی بیشتر دارد. کشمیری با بیان اینکه روزانه بیش از 14 هزار مسافر با 30 دستگاه اتوبوس در 5 خط در شهرستان فلاورجان جابه‌جا می‌شوند، ابراز داشت: خطوط اتوبوس‌رانی در کل شهرستان در راستای سرویس‌دهی مناسب و بهینه به شهروندان شهرستان به‌ طور مستمر در حال خدمت‌رسانی است اما خیلی از خطوط کارشناسی نشده و نیاز است نسبت به تجهیز آن اقدامات مؤثری صورت گیرد.
وی در ادامه بیان داشت: اگر تمام سیستم حمل‌ و نقل کنار هم باشند و خدمت‌رسانی کنند آن گاه مسافر است که بهترین گزینه را انتخاب کرده و از خدمات آن استفاده خواهد کرد.
مدیرعامل سازمان حمل‌ و نقل جمعی شهرستان فلاورجان تصریح کرد: خدمات سازمان حمل‌ و نقل جمعی شهرستان در سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی به نمازگزاران توسط کارکنان خدوم این سازمان هر هفته انجام می‌شود، این سازمان نیز در جهت رفاه حال شهروندان شرکت‌کننده در مناسبت‌های ملی و مذهبی سرویس‌دهی به همشهریان را در دستور کار خود قرار داده است.
وی ادامه داد: در رابطه با تجهیز ایستگاه‌های مسافربری در شهرستان فلاورجان و کمک رفاهی به رانندگان اقدامات مؤثری صورت گرفته است، اما با توجه به عدم تأمین نیازهای مالی از سوی دولت از سال 93 تاکنون با مشکلات فراوان در سطح شهرستان مواجه بودیم و اگر کمک شهرداری‌های این شهرستان نبود قطعاً نمی‌توانستیم پاسخ‌گوی نیازهای مردم باشیم.
کشمیری هم‌چنین با بیان اینکه توسعه خدمات‌رسانی به مردم از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان اتوبوس‌رانی در همه زمینه‌ها است، گفت: با توجه به افزایش جمعیت و نیاز مردم به خودروهای عمومی تلاش می‌شود با افزودن تعداد بیشتری اتوبوس به ناوگان اتوبوس‌رانی خدمات‌رسانی به مردم را بیش از گذشته توسعه دهیم.
مدیرعامل سازمان حمل‌ و نقل جمعی شهرستان فلاورجان در ادامه با اشاره به اقدامات انجام‌گرفته در طول سال گذشته اذعان داشت: راه‌اندازی سیستم بی‌سیم با اعتباری بالغ‌بر 25 میلیون تومان، پیگیری و حل مشکلات تاکسی‌های فرسوده در طرح نوسازی کل شهرستان، پیگیری امور مربوط به ثبت چارت اداری سازمان از طریق استانداری اصفهان، برگزاری جلسات هم‌اندیشی و طرح مشکلات اتوبوس‌رانی‌های استان اصفهان با رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان و تشکیل جلسه با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور جهت اخذ اعتبارات موردنیاز سازمان به همراه نماینده مردم فلاورجان در مجلس و شهرداران شهرستان از جمله این اقدامات بوده است.
وی در پایان مطرح کرد: پیگیری جهت چگونگی تطبیق و اصلاح اساسنامه جدید سازمان، پیگیری ثبت‌نام بیمه رانندگان برای بهره‌برداران جدید، رانندگان کمکی جدید و رانندگان آژانس‌ها و تاکسی‌های درون‌شهری از طریق اتحادیه حمل‌ و نقل همگانی کشور و برگزاری جلسات هم‌اندیشی دوره‌ای در خصوص بررسی مشکلات خطوط اتوبوس‌رانی تحت پوشش سازمان با رانندگان فعال در هر خط جهت برطرف کردن مشکلات و موانع موجود از دیگر اقدامات صورت گرفته در طول یک سال گذشته بوده است.

 
 
 
مدیر عامل


شعار سال

نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث پیامبر صلوات الله علیه


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------