• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

حجاب تکریم است

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 


اخبار سازمان حمل و نقل جمعی شهرداری های شهرستان فلاورجان
استمرار ضدعفونی اتوبوس‌ها این بار توسط آتش نشانان و بسیجیان داوطلب شهر فلاورجان
 
تاريخ : 98/12/20
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان  از فعالیت‌های انجام شده توسط این سازمان برای مبارزه با ویروس کرونا توضیحاتی ارائه نمود.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان گفت: از تاریخ 3 اسفند و قبل از اینکه پروتکل ها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ابلاغ شود اقدامات خود را آغاز نمودیم که بر این اساس از 3 اسفند اتوبوس‌ها هر روز ضدعفونی می‌شوند  و این روند تا پایان اپیدمی این ویروس ادامه دارد.
محمد حسن رفیع گفت :درحال حاضر در دوره پیک شیوع ویروس کرونا قرارداریم اما با این حال اگر مردم رعایت کنند و تا حد امکان از خانه خارج نشوند و تنها برای کارهای ضروری از منزل خارج شوند این مسئله را همانند سایر بحران‌ها پشت سرخواهیم گذاشت.
وی گفت :با اتوجه به شیوع ویروس کرونا و برای جلوگیری از خطرات این بیماری هر روز کلیه اتوبوس ها قبل از شروع فعالیت از ساعت 6 صبح با مواد ضد عفونی کننده شسته می‌شود و این کار تا ساعت ۲۱ شب ادامه دارد.
او گفت : با همکاری تاکسیرانی و مینی بوسرانی برای تاکسی‌ها و مینی بوس ها هم مواد ضدعفونی کننده و هم ماسک بین نمایندگان خطوط توزیع شده و از طریق آن‌ها در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد.
رفیع گفت : این سازمان در راستای تمهیدات پیشگیرانه، شستشو و ضدعفونی اتوبوس‌های درون شهری خود را بصورت روزانه و بیش از گذشته در اولویت کاری خود قرار داده است.
محمد حسن رفیع با اعلام این خبر اظهار کرد: امروز نیز با توجه به جلساتی که قبلا با حضور رئیس آتش نشانی شهر فلاورجان آقای ابراهیم قاسمی در محل سازمان برگزار شده بود با همکاری آتش نشانان و بسیجیان داوطلب نظافت و  ضد عفونی کردن اتوبوس ها در محل آتش نشانی فلاورجان انجام گردید.

 

 
                                                                                                     
 
 
مدیرعامل


شعار سال

کمک به سیستان و بلوچستان


نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث امام حسین علیه السلام


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------