• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

حجاب تکریم است

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 


اخبار اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور
حضور مدیرعامل سازمان در بیست و سومین مجمع عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور
 
تاريخ : 98/5/26
به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ بیست و سومین مجمع عمومی عادی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با حضور مهندس موفق مشاور رئیس و مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور و مدیران عامل سازمان‌های حمل و نقل همگانی و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری‌های عضو اتحادیه روز پنج‌شنبه 24مردادماه سال جاری با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در سالن اجتماعات هتل فردوسی شهر مقدس مشهد برگزار شد.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
در ادامه مهندس موفق مشاور رئیس و مدیرکل دفتر حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ضمن تشکر و خدا قوت از زحمات وتلاش‌های مدیرعامل اتحادیه و سایر سازمان‌های حمل و نقل همگانی، به مسایل روز و اتفاقات اخیر در کشور اشاره نمود و نکاتی را در این خصوص ارائه نمود.
وی پیرامون جعل اسناد و به تبع آن مشکلات، زیان و خسارت‌های مالی پیش آمده در شهرداری‌ها به چند مورد اشاره نمود و به ذکر توضیحاتی پرداخت و همه مدیران و مسئولین را به صیانت از سرمایه‌های ملی توصیه نمود.
سپس موفق به رویدادهای آتی سال 98 نظیر گردهمایی بزرگ اربعین حسینی و تمهیدات آن و همچنین انتخابات پایان سال اشاره نمود و جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر آن خواستار همکاری و همراهی همه مدیران در حیطه کاری خود شد.
در این مجمع مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور معاینه فنی خودروهای کشور با درود و صلوات به ساحت امام راحل (ره) و شهدای عظیم‌الشان انقلاب اسلامی آغاز نمود و ضمن خیرمقدم به مهندس موفق، مهندس سپهوند و سایر حاضرین، ایام خجسته دهه ولایت و عید سعید غدیر خم را تبریک گفت،.
 وی برگزاری بیست و سومین مجمع عمومی عادی اتحادیه را در این ایام میمون و مبارک در شهر مقدس مشهد و جوار ملکوتی ولی نعمت ایرانیان حضرت ثامن‌الحجج علی‌بن موسی‌الرضاعلیه‌السلام لطف و موهبتی از جانب خداوند دانست و از حضور مدیران عامل سازمان‌های حمل و نقل همگانی و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری‌ها در این مجمع تشکر و قدردانی کرد و برای همگان آرزوی توفیق و سربلندی نمود.
مدیرعامل اتحادیه در ادامه از امضای تفاهم‌نامه سه جانبه‌، کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی با حضور دکتر جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خبر داد و گفت به دنبال شرایط و مشکلات اقتصادی کنونی و در راستای کمک به اقتصاد رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه خواهد شد که این کارت‌ها هر ماه به مبلغ 200هزار تومان شارژ خواهد شد.
قیصر از افزایش اعضای مجمع عمومی اتحادیه خبر داد و گفت: روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری‌ها که در مجامع ما شرکت می‌نمایند به زودی به اعضای مجمع عمومی اتحادیه خواهند پیوست و در مجمع آتی ما شاهد افزایش اعضا خواهیم بود.
وی در خاتمه یادآور شد تلاش و کوشش مسئولین در جهت خدمت‌رسانی به سازمان‌های حمل و نقل و رانندگان شریف مستلزم همکاری و همراهی کلیه مدیران عزیز سازمان‌ها می‌باشد که از همه خواست در این راستا سعی و کوشش نمایند تا با کمک و همیاری هم بتوانیم بر مشکلات و مسایل پیش رو فایق آمده و آنها را مرتفع نماییم.
پس از آن مدیران عامل سوالات خود را مطرح نمودند که توسط مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه به سوالات مطرح شده از شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
سپس مهندس سپهوند ایام دهه ولایت را تبریک گفت و طی بیاناتی از زحمات مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه بخاطر فراهم آوردن شرایط برگزاری بیست و سومین مجمع اتحادیه در این ایام فرخنده و در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا علیه‌السلام و همچنین توجه به حوزه منابع انسانی توسط مدیریت اتحادیه تشکر و قدردانی نمود.
وی به نقش مدیران سازمان‌های حمل و نقلی در مدیریت شهری اشاره نمود و درخصوص نظارت بر فعالیت‌های مالی سازمان‌ها به ارائه 5 اصل یا راهبرد پرداخت و در این راستا طبق آیات شریف قرآن به بررسی دقیق، نظارت، کنترل، پیشگیری جهت سلامت و سالم سازی توصیف نمود.
در ادامه گزارش حسابرسی اتحادیه مربوط به دوره مالی سال 97 توسط نماینده موسسه حسابرسی رازدار قرائت و ضمن مطلوب خواندن حساب‌های سال97 ، تفریغ بودجه سال 97مورد قرائت و به تصویب اعضا رسید.
 
 

                                                                                                     
 
 
مدیرعامل


شعار سال

کمک به سیستان و بلوچستان


نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث امام حسین علیه السلام


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------