• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

هفته مبارزه با مواد مخدر گرامی باد.فواید استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فاده از وسایل حمل و نقل عمومی

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز

مراقبت بیماری تب کریمه کنگو (CCHF)


Log IN
ورود به سایت
 
 


اخبار سازمان حمل و نقل جمعی شهرداری های شهرستان فلاورجان

اتوبوس های شهرستان فلاورجان مجهز به سامانه کارت بلیط الکترونیکی می شوند.
 
تاريخ : 92/11/25
مدیر عامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان در گفتگو با خبرنگار کیمیای ایران ، از تجهیز اتوبوس های شهری این سازمان به سامانه کارت هوشمند الکترونیکی خبر داد و گفت :
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

بلیت الکترونیک از مهم‌ترین، کارآمدترین و متداول‌ترین ابزارهای الکترونیکی و از شرایط لازم برای تحقق شهر الکترونیکی است لذا با توجه به بررسی های بعمل آمده و لزوم هماهنگی ناوگان حمل و نقل همگانی در سراسر استان بویژه در شهر های اصفهان و فلاورجان و همچنین حجم بالای تردد مسافرین بین این دو شهر ، در جهت رفاه حال شهروندان فلاورجان ، این سازمان برنامه تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی خود را در اولویت برنامه های خود قرار داد.

جعفری با اشاره به فعالیت 34 دستگاه اتوبوس در سطح شهرستان فلاورجان ادامه داد: اتوبوس‌های شهرستان فلاورجان از سال 1389 مجهز به موقعیت یاب الکترونیکی(AVL) می باشند و اکنون با توجه به تامین و تخصیص اعتباری معادل نهصد میلیون ریال قرارداد نصب  تجهیزات سامانه کارت بلیط الکترونیکی با پیمانکار مربوطه به امضا رسیده و در حال تهیه مراحل اجرایی می باشد.

وی ادامه داد : با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با مجری طرح در صورت موافقت اتوبوسرانی اصفهان ، کارت بلیط های این سامانه الکترونیکی قابلیت استفاده در ناوگان حمل و نقل شهری اصفهان نیز باشد تا شهروندان فلاورجانی بتوانند جهت استفاده از خدمات اتوبوس های شهر اصفهان از مزایای این کارت بلیط ها بهره مند شوند.

وی ابراز امیدواری کرد : با راه اندازی این سامانه در اتوبوس های شهری شاهد حل مشکل کمبود پول خرد، استفاده بهینه از زمان ، رعایت بهداشت و همچنین رفاه حال شهروندان باشیم.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان در خصوص چگونگی تهیه کارت  بلیط الکترونیکی توسط شهروندان ، افزود: حدود 90 درصد مردم فلاورجان که در حال تردد بین اصفهان و فلاورجان هستند دارای کارت های الکترونیکی شرکت اتوبوسرانی اصفهان می باشند که در خود شهر اصفهان از آن کارت ها استفاده می کنند . ما با همکاری شهرداری اصفهان تلاش کردیم همشهرهای ما نیز بتوانند با همان کارت ها از خدمات اتوبوس های شهرستان نیز بهرمند شوند.

 

 
 
 
مدیر عامل

شعار سال

نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات


پیوند ها
  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------