• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 


اخبار سازمان حمل و نقل جمعی شهرداری های شهرستان فلاورجان

اتوبوس های شهرستان فلاورجان مجهز به سامانه کارت بلیط الکترونیکی می شوند.
 
تاريخ : 92/11/25
مدیر عامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان در گفتگو با خبرنگار کیمیای ایران ، از تجهیز اتوبوس های شهری این سازمان به سامانه کارت هوشمند الکترونیکی خبر داد و گفت :
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

بلیت الکترونیک از مهم‌ترین، کارآمدترین و متداول‌ترین ابزارهای الکترونیکی و از شرایط لازم برای تحقق شهر الکترونیکی است لذا با توجه به بررسی های بعمل آمده و لزوم هماهنگی ناوگان حمل و نقل همگانی در سراسر استان بویژه در شهر های اصفهان و فلاورجان و همچنین حجم بالای تردد مسافرین بین این دو شهر ، در جهت رفاه حال شهروندان فلاورجان ، این سازمان برنامه تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی خود را در اولویت برنامه های خود قرار داد.

جعفری با اشاره به فعالیت 34 دستگاه اتوبوس در سطح شهرستان فلاورجان ادامه داد: اتوبوس‌های شهرستان فلاورجان از سال 1389 مجهز به موقعیت یاب الکترونیکی(AVL) می باشند و اکنون با توجه به تامین و تخصیص اعتباری معادل نهصد میلیون ریال قرارداد نصب  تجهیزات سامانه کارت بلیط الکترونیکی با پیمانکار مربوطه به امضا رسیده و در حال تهیه مراحل اجرایی می باشد.

وی ادامه داد : با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با مجری طرح در صورت موافقت اتوبوسرانی اصفهان ، کارت بلیط های این سامانه الکترونیکی قابلیت استفاده در ناوگان حمل و نقل شهری اصفهان نیز باشد تا شهروندان فلاورجانی بتوانند جهت استفاده از خدمات اتوبوس های شهر اصفهان از مزایای این کارت بلیط ها بهره مند شوند.

وی ابراز امیدواری کرد : با راه اندازی این سامانه در اتوبوس های شهری شاهد حل مشکل کمبود پول خرد، استفاده بهینه از زمان ، رعایت بهداشت و همچنین رفاه حال شهروندان باشیم.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان در خصوص چگونگی تهیه کارت  بلیط الکترونیکی توسط شهروندان ، افزود: حدود 90 درصد مردم فلاورجان که در حال تردد بین اصفهان و فلاورجان هستند دارای کارت های الکترونیکی شرکت اتوبوسرانی اصفهان می باشند که در خود شهر اصفهان از آن کارت ها استفاده می کنند . ما با همکاری شهرداری اصفهان تلاش کردیم همشهرهای ما نیز بتوانند با همان کارت ها از خدمات اتوبوس های شهرستان نیز بهرمند شوند.

 

 
 
 
مدیرعامل


شعار سال

کمک به سیل زدگان


نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث پیامبر صلوات الله علیه


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------