• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

جامعه سالم عاری از اعتیادفواید استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فاده از وسایل حمل و نقل عمومی


روش های صرفجویی در مصرف گاز

دانلود مقالات خود مراقبتی


Log IN
ورود به سایت
 
 


  :::   دومین نشست مدیرعامل و کارشناس سازمان با معاون محترم فرماندار و بخشداران محترم شهرستان در خصوص پیگیری قدرالسهم دهیاریها

   96/07/20
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان دومین نشست مدیرعامل و کارشناس سازمان با معاون محترم فرماندار و بخش داران محترم شهرستان در خصوص پیگیری قدرالسهم دهیاریها  روز چهار شنبه مورخ 96/07/19 در سالن جلسات سازمان برگزار گردید.
 
ادامه مطلب ....

  ::  نصب و راه اندازی سیستم کنترل اینترنتی آنلاین و آفلاین (AVL) در مینی بوس های خط بهاران 

   96/07/20
به گزارش روابط عمومی سازمان ، روز سه شنبه مورخ 96/07/18 سیستم کنترل اینترنتی آنلاین و آفلاین (AVL) در  مینی بوس های  خط بهاران - سه راه کلیشاد با حضور آقای معینی شهردار شهر بهاران  و آقای سید امید کشمیری مدیر عامل سازمان مراحل نصب آن در محل آتش نشانی شهر بهاران آغاز گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور پرسنل و رانندگان در مراسم تشییع پیکر شهید محسن حججی در نجف آباد و سرویس دهی به شهروندان  جهت شرکت  در این مراسم

   96/07/06
پیکر مطهر شهید حججی صبح امروز در حال انتقال به نجف آباد و برگزاری مراسم باشکوه وداع بود؛ این مراسم با حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهید پرور و ولایت‌مدار استان برگزار شد. سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان نیز  اقدام به سرویس دهی جهت رفاه حال شهروندان شرکت کننده  در این مراسم نمود .
ادامه مطلب ...

  ::  حضور پرسنل سازمان در مراسم تشییع پیکر شهید حججی در میدان امام (ره) اصفهان

   96/07/05
پیکر مطهر شهید حججی ظهر امروز در حال انتقال به اصفهان و برگزاری مراسم باشکوه وداع بود؛ این مراسم از ساعت 16:30 در میدان امام (ره) با حضور گسترده اقشار مختلف مردم شهید پرور و ولایت‌مدار اصفهان برگزار شد.
ادامه مطلب ...

  ::  مراسم تقدیر از بهره برداران ایثارگر و جانباز سازمان به مناسبت هفته دفاع مقدس

   96/07/05
به گزارش روابط عمومی سازمان مراسم تقدیر از بهره برداران ایثارگر و جانباز هشت سال دفاع مقدس روز چهارشنبه مورخ 96/7/5 درمحل سازمان برگزار  گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم زنگ بازگشایی مدرسه دکتر تقی قفقازی فلاورجان

   96/07/01
به گزارش روابط عمومی سازمان همزمان با سال تحصیلی جدید زنگ اول مهر در مدرسه  دکتر تقی قفقازی فلاورجان نواخته شد. نخستین زنگ سال تحصیلی جدید و شروع هفته دفاع مقدس و فرارسیدن ماه محرم به نام زنگ حسینی بدلیل تقارن مهر و آغاز دهه اول محرم درآموزش و پرورش شهرستان فلاورجان به صدا در آمد.
ادامه مطلب ...

  ::  تشکیل جلسه مدیرعامل و کارشناس سازمان با بهراه بردارن خط ابریشم

   96/07/01
به گزارش روابط عمومی سازمان روز جمعه مورخ 96/6/31 در نشست مشترکی با حضور بهره برداران خط ابریشم ، مدیرعامل و کارشناس سازمان‌ در محل سالن جلسات این سازمان  به بررسی مسائل و مشکلات این خط پرداخته شد و تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم معارفه شهردار جدید ایمانشهر در مسجد تاریخی اشترجان

   96/06/31
مراسم معارفه شهردار جدید ایمانشهر امروز باحضور کمالی مدیر کل دفتر امور شهری و وشوراهای استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان فلاورجان ،ائمه جمعه و اعضای شورای اداری و مسئولین شهرستان در مسجد تاریخی شهر اشترجان برگزار شد .فرماندار شهرستان نیز در این مراسم ضمن تقدیر وتشکر اززحمات شهرام شاه مرادی شهردار شهر ایمانشهر برای عباس الهیاری شهردار جدید آرزوی موفقیت وسربلندی نمود
ادامه مطلب ...

  :::  31 شهریور؛ آغاز هفته دفاع مقدس

   96/06/31
بدر 31 شهريور 1359 رژيم بعثي عراق با تصميم و طرح قبلي و با هدف برانداختن نظام نوپاي جمهوري اسلامي جنگي تمام عيار را عليه ايران اسلامي آغاز کرد. صدام حسين رييس جمهور عراق با ظاهر شدن در برابر دوربين‌هاي تلويزيون عراق با پاره کردن قرارداد 1975 الجزاير، آغاز تجاوز رژيم بعثي به خاک ايران را اعلام کرد.
هفته دفاع مقدس یادآور خون های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد. فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می بینند. وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی کنند. ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است..


  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم معارفه شهردار جدید زازران در مسجد رضوان شهر

   96/06/30
در مراسم تودیع و معارفه شهردار زازران یدالله مومن زاده به عنوان شهردار جدید زازران و از زحمات حمیدرضا ابراهیم کرمانی تقدیر شد. در مراسمی باحضور کمالی مدیر کل دفتر امور شهری و وشوراهای استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان فلاورجان و امام جمعه بخش قهدریجان ،دیگر مسئولان استانی و شهرستانی، مراسم معارفه شهردار شهرداری زازران در مسجد رضوان شهر برگزار شد .
ادامه مطلب ...

  ::  تجدید آگهي مزايده فروش یک دستگاه اتوبوس شهری توسط شهرداری پیربکران

   96/06/15
شهرداري پيربكران به استناد مصوبه شماره 152 مورخ 96/4/19 شوراي اسلامي شهر در نظر دارد نسبت به فروش یک دستگاه اتوبوس شهری از طريق مزايده عمومي و با شرايط ذيل اقدام نمايد.
ادامه مطلب ...

                                                                   مطالب قدیمی تر ««
مدیر عامل

شعار سال

پیوند ها
  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------