• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

حجاب تکریم است

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 


  ::  لیست مراسمات به مناسبت بزرگداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان فلاورجان

   98/10/18
لیست مراسمات به مناسبت بزرگداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان فلاورجان

ادامه مطلب ...

  :: نشست هم اندیش مدیرعامل سازمان با معاونت فرمانداری،بخشداران و شهرداران شهرستان فلاورجان

   98/10/16sp;  98/10/16
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، روز یک شنبه مورخ 98/10/15 ، تشکیل جلسه مدیرعامل سازمان آقای مهندس رفیع با معاونت محترم فرمانداری آقای دکتر سلطانی ، آقای زمانی بخشدار محترم قهدریجان و شهرداران محترم جهت بررسی و حل مشکلات مرتبط با خطوط اتوبوسرانی شهرستان در سالن جلسات سازمان برگزار شد.
ادامه مطلب ...


  :style222">  ::  پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او

   98/10/14
در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس رهبر انقلاب پیامی صادر کردند.
بسم الله الرحمن الرحیم
ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت.
ادامه مطلب ...

  ::  همایش گرامیداشت حماسه بزرگ نهم دی با حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان

   98/10/06
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح پنجشنبه 98/10/5، محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان به اتفاق پرسنل سازمان در همایش بصیرت و روشنگری به مناسبت سالگرد حماسه 9 دی با حضور گسترده خانواده معظم شهدا، بسیجیان، مسئولین شهرستان و سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان، روایتگری سردار اهوازیان از خادمان سپاه قدس در سالن همایش‌های مجموعه فرهنگی شهدای خط شکن برگزار شد شرکت نمودند.
ادامه مطلب ...

 ::  تقدیر از پرسنل سازمان  و مسئولین حمل و نقل شهرداریهای شهرستان فلاورجان با حضور مدیرعامل سازمان بمناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   98/10/02
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ،ظهر روز یکشنبه مورخ 98/10/1 از پرسنل سازمان و مسئولین حمل و نقل شهرداریهای فلاورجان ،قهدریجان ،پیربکران ،ابریشم ،ایمانشهر ، بهاران، زازران با حضور محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان  در محل سالن جلسات سازمان تقدیر بعمل آمد.

متن لوح سپاس به شرح ذیل می باشد:
ادامه مطلب ...

  ::  دیدار اعضای محترم شرکت تعاونی مینی بوس رانی و شرکت مسافربری همسفر با مدیرعامل سازمان و تبریک هفته حمل و نقل

   98/10/01
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، بمناسبت هفته حمل و نقل اعضای محترم شرکت تعاونی مینی بوس رانی و  شرکت مسافربری همسفر  شهرستان فلاورجان با مدیرعامل سازمان دیدار کرده و این هفته را به ایشان تبریک گفتند.

ادامه مطلب ...


 ::  تقدیر از راننده اتوبوس خط  زازران با حضور مدیرعامل سازمان ، معاون عمرانی فرماندار و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زازران بمناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ، از راننده اتوبوس خط زازران  با حضور محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان ، معاون عمرانی فرمانداری شهرستان و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زازران  تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب ...

 ::  تقدیر از رانندگان و فعالان عرصه حمل ونقل شهرستان فلاورجان با حضور مدیرعامل سازمان ، شهرداران  شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر بمناسبت روز حمل و نقل و رانندگان

   98/09/27
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، به مناسبت 26 آذرماه روز حمل و نقل و رانندگان ، از رانندگان و فعالان عرصه حمل و نقل شهرستان فلاورجان با حضور محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان ، شهرداران محترم شهرهای فلاورجان ، کلیشاد و سودرجان ، ابریشم ، پیربکران و ایمانشهر و اعضای محترم شوراهای اسلامی با ارائه لوح سپاس و یک شاخه گل تقدیر بعمل آمد.
متن لوح سپاس به شرح ذیل می باشد:

ادامه مطلب ...

  ::  هفته حمل و نقل  گرامی باد
 
98/09/25
26 آذر لغایت 1 دیماه هفته حمل و نقل را به کلیه تلاشگران این صنعت به خصوص رانندگان زحمت کش تبریک عرض می نماییم.
در جهان امروز، بخش حمل و نقل از جمله بخش‌های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تأثیر قراردادن فرآیند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می‌شود.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان در جلسه پیگیری مشکلات شهرستان فلاورجان با حضور دکتر جمالی نژاد معاون وزیر کشور

   98/09/22
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اصفهان؛ معاون عمران و توسعه امور شهری و روستای وزیر کشور در حاشیه جلسه پیگیری مشکلات شهرها و روستای شهرستان فلاورجان گفت: برای تکمیل طرحهای عمرانی این هشت شهر در شهرستان فلاورجان که جمعیتی کمتر از 50 هزار نفر دارند، 50 میلیارد ریال پرداخت می شود.
ادامه مطلب ...

  :::   حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در اجتماع با شکوه مردم ولایتمدار فلاورجان در اطاعت از رهبری و حمایت از امنیت ملی

   98/09/01
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، در آخرین روز از آبان ماه ۹۸، راهپیمایی با شکوه مردم ولایتمدار فلاورجان در "اطاعت از رهبری، حمایت از حریم نظم و امنیت و انزجار از اشرار و آشوبگران" با حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان و جمعی از مدیران و مسئولین خدمتگزار و مردم ولایت مدار و شهید پرور این شهر برگزار گردید که یک بار دیگر با اعلام انزجار از آشوبگران، از ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند. این راهپیمایی از میدان آزادی تا گلزار شهدای فلاورجان ادامه داشت که در پایان مراسم نیز قبور مطهر شهدا غبارروبی و عطرافشانی گردید.
 
ادامه مطلب ....

  :: دوازدهم ربیع الاول آغاز هفته وحدت  مبارک باد

   98/08/19
دوازدهم ربیع الاول به روایتی میلاد مسعود پیامبر نور و رحمت ، حضرت محمد مصطفی (ص)، پیامبر گرامی اسلام و آغاز هفته وحدت است. از 12 ربیع الاول که به روایت اهل سنت میلاد پیامبر مهر و رحمت است تا 17 ربیع الاول که نظر اهل شیعه است هفته وحدت نامگذاری شده است.
میلادی که سرآغاز خوبیها و پاکیهاست و مردم از این فرصت باید برای ایجاد وحدت بیشتر مسلمانان استفاده کنند/ وحدتی که از گذشته ریشه در فرهنگ، مذهب و همراهی ائمه و دیگرمذاهب داشته است.
ایام خجسته ای که فرصت مناسبی برای یادآوری فضیلت و بزرگی پیامبر خوبی هاست.

  ::  جلسه هم اندیشی مدیرعامل سازمان و نمایندگان خطوط  اتوبوسرانی جهت بررسی مشکلات سرویس دهی

   98/08/16
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان، ظهر روز سه شنبه  مورخ 98/8/14 در نشست مشترکی با حضور نمایندکان خطوط فلاورجان ، قهدریجان ، ابریشم ،پیربکران ، مدیرعامل و کارشناس سازمان‌ در محل سالن جلسات این سازمان  به بررسی مسائل و مشکلات بعضی از خطوط پرداخته شد و تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.
ادامه مطلب ...

  :::   حضور باشکوه پرسنل سازمان در مراسم راهپیمایی ضد استکباری 13آبان

   98/08/14
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان، امسال راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور  مدیرعامل و پرسنل سازمان  ، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین و مدیران شهری و شهرستان و دانش آموزان هر چه با شکوه تر از سالهای قبل در شهرهای فلاورجان و ایمانشهر برگزار گردید. و صدای استکبار ستیزی مردم در خیابان ها طنین انداز شد.این راهپیمایی در شهر فلاورجان با شروع از میدان آزادی و حرکت به سمت مصلی بزرگ فلاورجان ادامه پیدا کرد و همچنین در شهر ایمانشهر با حرکت از شهرداری اشترجان آغاز و در مسجد جامع اشترجان ادامه پیدار کرد و  سپس با اجرای چند برنامه به اتمام رسید.
 
ادامه مطلب ....

  ::  حلول ماه ربیع الاول ،ماه شادی اهل بیت(ع) ، مبارک باد

   98/08/08
بی شک بهار ماه ها ربیع الاول است؛ چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏ تابد. در این ماه شریف و پر خیر و برکت شاهد وقایع مهمی هستیم. حادثه تاریخی لیله المبیت، هجرت رسول گرامی اسلام از مکه به مدینه و از همه فرخنده تر ولادت آخرین پیام آور نور و رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفى(ص) و امام جعفر صادق علیه السلام، و آغاز امامت و ولایت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف مناسبت های گرانقدری هستند که روح و جان عاشقان و دلباختگان خاندان عصمت و طهارت(ع) را طراوت و جانی تازه می بخشند و کام جان مسلمانان را شیرین می کنند.
ادامه مطلب ...

  ::  علل بزرگداشت اربعين حسيني

   98/07/24
بهدف امامان از بزرگداشت همه ساله روز اربعين چه بوده است؟ در رأس بزرگان دين، ائمه بودند که اعمال مخصوصي را در اين روز دستور دادند به عنوان اين که مربوط به اربعين حسيني است نه صرف بيستم صفر بودن تا آخرين امام حاضر حضرت امام حسن عسکري عليه السلام که زيارت اربعين امام حسين عليه السلام را يکي از نشانه هاي مؤمن برشمردند

ادامه مطلب ...

  :: تشکیل جلسه مدیرعامل سازمان با معاونت محترم فرمانداری و شهرداران محترم شهرستان فلاورجان

   98/07/16
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، روز دوشنبه مورخ 98/7/15 ، تشکیل جلسه مدیرعامل سازمان آقای مهندس رفیع با معاونت محترم فرمانداری و شهرداران محترم شهرستان جهت بررسی  و رفع مشکلات سازمان  و همچنین بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات خطوط اتوبوسرانی شهرستان در سالن جلسات سازمان برگزار شد.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم تشییع باشکوه پیکر شهید جستجوگر نور محمود توکلی  

   98/07/14
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، مراسم تشییع و خاکسپاری شهید محمود توکلی جانشین فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح ظهر روز شنبه 13 مهر با حضور رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح، مسئولان شهرستانی ، استانی و کشوری و مردم شهیدپرور شهرستان فلاورجان از میدان جمهوری این شهر به سمت زادگاهش روستای خیرآباد برگزار شد.
 ادامه مطلب ...

  ::  برگزاری دوره آموزش ایمنی و اطفای حریق برای بهره برداران و رانندگان و پرسنل سازمان

   98/07/13
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،دوره آموزشی یک روزه اطفاءحریق و راه های پیشگیری از آن با همکاری سازمان آتش نشانی فلاورجان به صورت تئوری و عملی در محل آتش نشانی برگزار گردید.
 ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل سازمان در همایش رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت

   98/07/11
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،صبح روز پنج شنبه مورخ 98/7/11 همایش رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادتِ شهرستان فلاورجان با حضور مسئول مرکز مطالعات و امنیت پایدار نیروهای مسلح و مسئولان شهرستان در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش فلاورجان برگزار شد.
 ادامه مطلب ...

  ::  دوره آموزش اطفای حریق برای کارکنان آموزش و پرورش البرز برگزار شد

   98/07/09
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرداری ایمانشهر با حضور آقای سلطانی معاون فرماندار ، ،آقای اله یاری شهردارایمانشهر ، آقای رفیع مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان ، رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس اتاق اصناف و اعضای شورای شهر ایمانشهر در محل آتش نشانی برگزار شد.
 ادامه مطلب ...

  ::  دیدار مدیرعامل  و پرسنل سازمان با رئیس و پرسنل آتش نشانی فلاورجان بمناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

   98/07/08
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،بمناست 7 مهرماه سالروز آتش نشانی و ایمنی، مدیرعامل و تعدادی از پرسنل این سازمان با حضور در ایستگاه آتش نشانی شهر فلاورجان  از رئیس و  پرسنل فداکار آتش نشانی تقدیر به عمل آوردند.
 ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهر فلاورجان و گارماسه  در هفته دفاع مقدس 

   98/07/05
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، گلزار شهدای شهر فلاورجان و گارماسه به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت حماسه‌های ماندگار شهیدان خط شکن با حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان ، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان ،خانواده معظم شهدا وفرماندهان نیرو‌های نظامی و انتظامی وبسیجیان گلباران و عطرافشانی شد.
 ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم زیارت شهداء بمناسبت هفته دفاع مقدس

   98/07/05
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم زیارت شهداء واقع در محل گلزار شهدا فلاورجان که به میزبانی دادگستری فلاورجان برگزار شده بود با دیگر مسئولین شهرستان همراه شدند و سپس با شهدا تجدید بیعت نمودند.
 ادامه مطلب ...

  ::  دیدار مدیرعامل سازمان بهمراه مسئولین شهرستان با خانواده شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس

   98/07/04
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،صبح روز چهارشنبه مورخ 98/7/3 آقای رفیع مدیرعامل سازمان بهمراه آقای ساعدی فرماندار شهرستان  و تنی چند از دیگر مسئولین شهرستان، به مناسبت  هفته دفاع مقدس با خانواده معظم شهدا و جانبازین هشت سال دفاع مقدس در فضایی صمیمی دیدار کردند.
 ادامه مطلب ...


  ::  برنامه زمانبندی اتوبوسهای سازمان در فصل پاییز

   98/07/01
 به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان، با توجه به آغاز سال تحصیلی 98-99 برنامه زمانبندی جدید برای کلیه خطوط  در فصل پاییز اعمال می گردد و اتوبوس های سازمان بر اساس این زمانبندی ها سرویس دهی خواهند نمود .جهت مشاهده برنامه های زمانبندی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید
مشاهده برنامه زمانبندی خطوط . . .

  :: نشست هم اندیشی مدیر عامل سازمان  با شهرداران محترم شهرستان فلاورجان

   98/07/01
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، روز شنبه مورخ 98/6/31 ، نشست هم اندیشی مدیرعامل سازمان با شهرداران محترم شهرستان جهت بررسی  و رفع مشکلات سازمان در سالن جلسات سازمان برگزار شد.
ادامه مطلب ...


   :::  31 شهریور؛ آغاز هفته دفاع مقدس

   98/06/31
بدر 31 شهريور 1359 رژيم بعثي عراق با تصميم و طرح قبلي و با هدف برانداختن نظام نوپاي جمهوري اسلامي جنگي تمام عيار را عليه ايران اسلامي آغاز کرد. صدام حسين رييس جمهور عراق با ظاهر شدن در برابر دوربين‌هاي تلويزيون عراق با پاره کردن قرارداد 1975 الجزاير، آغاز تجاوز رژيم بعثي به خاک ايران را اعلام کرد.
هفته دفاع مقدس یادآور خون های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد. فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می بینند. وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی کنند. ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است..

  :: تشکیل جلسه مدیر عامل سازمان  با شهرداران محترم شهرستان فلاورجان همراه با قرائت زیارت عاشورا

   98/06/19
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، روز یک شنبه مورخ 98/6/17 ، نشست هم اندیشی مدیرعامل سازمان آقای محمد حسن رفیع با شهرداران محترم شهرستان همراه با قرائت زیارت عاشورای امام حسین علیه السلام در محل سازمان برگزار شد.
ادامه مطلب ...

  ::  برگزاری جلسه هم‌اندیشی در خصوص بررسی مشکلات خطوط فلاورجان و قهدریجان

   98/06/09
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، به مناسبت هفته دولت و باعنایت به دعوتنامه مورخ 98/6/3جلسه ای در خصوص مسائل و مشکلات خط 1(فلاورجان - اصفهان ) وخط 2(قهدریجان- اصفهان) روز جمعه مورخ 98/6/8 با حضور مدیرعامل سازمان ، مسئول  امور اجرایی سازمان  ، بهره برداران و رانندگان کمکی خطوط فوق در محل سازمان تشکیل و در خصوص مسائلی از جمله اخذ کرایه از مسافرین هنگام سوار شدن به اتوبوس و بازنگری و جانمایی ایستگاه های خط فلاورجان و قهدریجان در مسیر کنارگذر اتوبان ذوب آهن گفتگوهایی صورت گرفت.
 ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در همایش پیاده روی و نشاط به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

   98/06/06
همزمان با هفته دولت و به مناسبت فرا رسیدن روز کارمند همایش پیاده‌روی کارکنان دولت در فلاورجان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان، این همایش با حضور مدیران و کارکنان ادارات مختلف ، از گلزار شهدا فلاورجان به سمت پارک ساحلی میثم برگزار شد.
 ادامه مطلب ...

  ::  جلسه هماهنگی سازمان و شهرداری بهاران درخصوص راه اندازی خط اتوبوس بهاران به اصفهان

   98/06/05
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، جلسه هماهنگی مدیرعامل سازمان آقای محمد حسن رفیع با شهردار وشورای شهر بهاران درخصوص راه اندازی خط اتوبوس بهاران به اصفهان روز یکشنبه مورخ 98/6/3 در محل شهرداری بهاران برگزار گردید.

 ادامه مطلب ...

                                                                   مطالب قدیمی تر ««
مدیرعامل


شعار سال

کمک به سیستان و بلوچستان


ایرانم تسلیت


نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث امام حسین علیه السلام


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------