• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

طرح کرامتفواید استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی فاده از وسایل حمل و نقل عمومی


روش های صرفجویی در مصرف گاز

دانلود مقالات خود مراقبتی


Log IN
ورود به سایت
 
 


  ::  حضور پرشور مدیرعامل،پرسنل و رانندگان سازمان در راهپیمایی عظیم مردمی علیه آشوبگران اخیر

   96/10/15
به گزارش روابط عمومی سازمان، مردم مومن و متعهد شهرستان شهدای خط شکن فلاورجان برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به اغتشاشات خیابانی چند روز گذشته صبح پنج شنبه 14 دی ماه  در میدان انقلاب فلاورجان تجمع کرده و سپس به سمت میدان آزادی حرکت کردند و فریاد مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.
ادامه مطلب ...

  :::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم معارفه شهردار جدید  قهدریجان

   96/10/10
به گزارش پایگاه خبری نیوز فلاورجان ، طی مراسمی با حضور مسوولان ضمن تقدیر از زحمات حسین سلیمانی پور شهردار سابق قهدریجان ، حبیب قاسمی بعنوان شهردار جدید این شهر منصوب شد.
مراسم تودیع و معارفه شهردار قهدریجان با حضور محمدرضا کمالی مدیرکل شهری و شوراهای استانداری اصفهان ، اصغر هدایت فرماندار شهرستان فلاورجان، جعفرزاده معاون فرماندار حجت الاسلام هاشمی امام جمعه قهدریجان ، مسئولین بخش قهدریجان و بخش مرکزی و جمعی از مسوولان و مردم ادامه مطلب ...

  :::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در همایش 9 دی فلاورجان

   96/10/09
به گزارش روابط عمومی سازمان، همایش بصیرت و میثاق امت با ولایت به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی با حضور عموم مردم شهرستان فلاورجان و مسئولین محترم شهرستان در مصلی نماز جمعه شهر فلاورجان برگزار گردید.
ادامه مطلب ...


  ::  دیدار بخشدار پیربکران با مدیر عامل سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   96/10/03
به گزارش روابط عمومی سازمان،آقای عبائی بخشدار محترم پیربکران و هیأت همراه با حضور در سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان با آقای کشمیری  مدیرعامل سازمان دیدار و گفتگو نمودند و فرا رسیدن هفته حمل و نقل و رانندگان را به ایشان تبریک گفتند.
ادامه مطلب ...


  ::  عدم تأمین نیازهای مالی سیستم حمل و نقل از سوی دولت از سال 93

   96/10/02
به گزارش خبرگزاری فارس از فلاورجان، سید امید کشمیری عصر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته حمل‌ و نقل اظهار کرد: رانندگان جزو اقشاری هستند که نیاز است به آنان بیش از گذشته اهمیت داده شود چراکه آنان به‌ طور مستقیم در روز با تعداد زیادی از مردم در ارتباط خواهند بود.
وی افزود: یکی از مشکلات بزرگ این قشر در شهرستان فلاورجان مسأله مهم بیمه است که با وجود پیگیری‌های فراوان و کمک و مساعدت مسؤولان شهرستانی تاکنون کسی پاسخگوی نیاز رانندگان در مراجعات به نهادهای مربوطه نیست.
ادامه مطلب ...

  ::  تقدیر از بهره برداران کلیه خطوط تحت پوشش سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   96/09/30
به گزارش روابط عمومی سازمان ، روز پنج شنبه مورخ 96/9/30به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان طی مراسمی با حضور مسئول واحد بهره برداری و  مسئول واحد روابط عمومی سازمان از بهره برداران کلیه خطوط تحت پوشش سازمان تجلیل شد.
ادامه مطلب ...

  ::  تجلیل فرماندار از مدیرعامل و پرسنل سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   96/09/30
به گزارش روابط عمومی سازمان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ، آقای مهندس هدایت فرماندارمحترم شهرستان بهمراه هیأت همراه علاوه بر بازدیدی که از سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان داشتند این روز را به مدیرعامل و پرسنل سازمان تبریک عرض نموده  و از تلاش ها و زحمات آنها قدردانی کردند.در ادامه این مراسم مهندس سید امید کشمیری باتوجه به تلاش های آقای دهقان مسئول روابط عمومی فرمانداری از ایشان تجلیل نمودند. 
ادامه مطلب ...

  ::  تجلیل معاونت محترم فرمانداری و مدیرعامل سازمان از بهره برداران برگزیده خطوط تحت پوشش سازمان

   96/09/27
به گزارش روابط عمومی سازمان ، طی مراسمی که در محل سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان فراهم شده بود،  از بهره برداران برگزیده سازمان توسط آقای جعفرزاده و مدیرعامل سازمان تجلیل گردید. با توجه به جو دوستانه ای که برقرار بود بهره برداران مشکلات خود را با معاونت محترم فرمانداری در میان گذاشتند تا نسبت به رفع آنها طبق حوزه اختیارات فرمانداری و سازمان به آنها رسیدگی گردد.
ادامه مطلب ...

  ::  دیدار صمیمی مدیر عامل و پرسنل سازمان با معاونت محترم فرمانداری شهرستان فلاورجان

   96/09/27
به گزارش روابط عمومی سازمان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ،مدیر عامل و پرسنل سازمان با معاون محترم فرمانداری شهرستان دیدار نمودند. آقای جعفرزاده در این دیدار ضمن عرض تبریک ، از زحمات مدیرعامل و پرسنل سازمان تقدیر نمودند.
ادامه مطلب ...

  :: بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی فلاورجان از سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و تجلیل از نماینده بهره برداران برگزیده خطوط تحت پوشش سازمان

   96/09/27
به گزارش روابط عمومی سازمان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان  ،شهردار محترم فلاورجان بهمراه اعضای محترم شورای اسلامی این شهر ،  علاوه بر بازدیدی که از سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان داشتند این هفته را به مدیرعامل  تبریک عرض نموده  و از نماینده بهره برداران برگزیده خطوط تحت پوشش سازمان تجلیل نمودند.
ادامه مطلب ...

  ::  تشکیل جلسه مشترک شهردار ابریشم با مدیران اتوبوسرانی اصفهان و فلاورجان در خصوص حل مشکلات  خطوط فی ما بین و بازدید از محل ایستگاه های BRT

   96/09/27
جلسه مشترکی در خصوص پیگیری امور مربوط به ایستگاه های BRT و حل مشکلات خطوط فی ما بین اتوبوسرانی اصفهان و اتوبوسرانی فلاورجان با حضور شهردار محترم ابریشم،مدیرعامل محترم اتوبوسرانی اصفهان ،مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان و مدیر عامل سازمان ترافیک شهرداری اصفهان روز دوشنبه مورخ 96/9/27 در محل شهرداری ابریشم برگزار گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  گزارش تصویری بازدید مسئولین شهرستان از سازمان به مناسبت 26 آذر ماه روز حمل و نقل و رانندگان

   96/09/26
به گزارش روابط عمومی سازمان ، به مناسبت 26 آذرماه روز حمل و نقل و رانندگان ،شهرداران محترم شهرستان بهمراه اعضای محترم شورای شهر ، مسئولین محترم شهرستان و خبرنگاران محترم علاوه بر بازدیدی که از سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان داشتند این روز را به مدیرعامل و پرسنل سازمان تبریک عرض نموده  و از زحمات آنها قدردانی کردند.
ادامه مطلب ...


  ::  هفته حمل و نقل  گرامی باد
 
96/09/25
26 آذر لغایت 1 دیماه هفته حمل و نقل را به کلیه تلاشگران این صنعت به خصوص رانندگان زحمت کش تبریک عرض می نماییم.
در جهان امروز، بخش حمل و نقل از جمله بخش‌های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تأثیر قراردادن فرآیند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می‌شود.
ادامه مطلب ...

  ::   تشکیل جلسه پیگیری رفع مشکلات اساس نامه سازمان های حمل و نقل جمعی استان اصفهان در محل سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور

   96/09/23
به گزارش روابط عمومی سازمان ، روز سه شنبه مورخ 96/9/23 در جلسه ای که با حضور مدیر کل محترم دفتر نوسازی ،تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریهای و دهیاری های کشور جناب آقای مهندس کرک آبادی و کارشناس دفتر امور شهری استانداری اصفهان و مدیران عامل سازمان های حمل و نقل جمعی فلاورجان و لنجان در محل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تشکیل گردید
ادامه مطلب ...

                                                                   مطالب قدیمی تر ««
مدیر عامل

شعار سال

کمک به زلزله زدگان


پیوند ها
  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------