• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
   ::  تجدید بیعت پرسنل سازمان بمناسبت دهه فجر با آرمان‌های شهدا و حضور در مراسم افتتاح  پروژه عمرانی

   97/11/18
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صبح روز پنجشنبه 18 بهمن ماه 97 پرسنل سازمان در مراسم تجدید بیعت با آرمان های شهدا که در گلزار شهدا و همچنین افتتاح پروژه عمرانی شهرداری فلاورجان با حضور مهندس حجت اله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، مهندس علی ساعدی سرپرست فرمانداری شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرفلاورجان، برگزار گردید ، حضور یافتند .
ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم  افتتاح سینما فرهنگ فلاورجان

   97/11/11
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،مراسم افتتاح سینما فرهنگ فلاورجان بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولین محترم شهرستان ، مدیرعامل و پرسنل سازمان برگزار گردید.
ادامه مطلب ...

  :::   رویدادهای ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی

   97/11/11
دههٔ فجر انقلاب اسلامی به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می‌شود که طی آن امام خمینی(ره) بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران وارد و در نهایت با اعلام بی‌طرفی ارتش شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد و انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید.. ادامه مطلب ....


  ::  حضور پرسنل سازمان در مراسم ارتحال مرحوم آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی

   97/10/13
مراسم ارتحال مرحوم آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در شاهرود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،این مراسم در سالن اجتماعات  حوزه علمیه امام خمینی (ره) فلاورجان با حضور جمعی از مردم و مسوولان ، قضایی، نظامی و انتظامی برگزار گردید.

ادامه مطلب ...

  ::  حضور پرشور مدیرعامل  و پرسنل سازمان در مراسم 9 دی و تشییع پیکر پاک شهید حمیدرضا اسدی

   97/10/10
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان، آقای سید امید کشمیری مدیرعامل یهمراه پرسنل سازمان در مراسم گرامیداشت نهم دیماه روز بصیرت و میثاق با ولایت که در مصلی نماز جمعه شهر فلاورجان برگزار شد حضور یافتند و در ادامه که مراسم تشییع مدافع وطن شهید والامقام حمیدرضا اسدی در شهر بهاران بود همگام با مردم شهید پرور ، بیدار، مومن، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان شهدای خط شکن با آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی تجدید بیعت نمودند.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل سازمان در نشست با معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستای وزارت کشور

   97/10/10
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان، آقای سید امید کشمیری در نشست با دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستای وزارت کشور به همراه نماینده محترم مردم شریف شهرستان در مجلس، فرماندار محترم و شهرداران محترم شهرستان در خصوص طرح مشکلات شهرها و روستاهای شهرستان حضور یافتند.
ادامه مطلب ...

  ::  آگهی مزایده اجاره دو دستگاه مینی بوس متعلق به سازمان

   97/10/08
بسازمان حمل ونقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان باستناد مصوبه هیئت مدیره در راستای بهبود وتوسعه خدمات حمل ونقل در شهرستان فلاورجان در نظر دارد دو دستگاه مینی بوس خود رااز طریق مزایده به مدت يكسال به متقاضيان واجد شرايط اجاره دهد.

ادامه مطلب ...


::  تجلیل سرپرست فرمانداری و مدیرعامل سازمان از راننده برتر شهرستان فلاورجان و استان اصفهان

   97/09/30
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ، سرپرست فرمانداری و مدیرعامل سازمان از آقای حشمت اله منصوری که موفق به کسب عنوان راننده برتر شهرستان فلاورجان و استان اصفهان گردیده بود در محل سازمان قدردانی شد. منصوری قبل از این در سالن وزارت کشور موفق به دریافت لوح تقدیر از دکتر جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور شده بود.
ادامه مطلب ...

  ::  دیدار شهردار فلاورجان بهمراه اعضای شورای شهر و معاونت فرهنگی با مدیرعامل و پرسنل سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   97/09/29
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ،شهردار محترم فلاورجان آقای جواد نصر بهمراه اعضای محترم شورای اسلامی این شهر آقای علیرضا کیانی و آقای علی القاصی و معاون فرهنگی آقای امین اله رهنما  علاوه بر بازدیدی که از سازمان داشتند این هفته را به مدیرعامل  آقای سید امید کشمیری و پرسنل سازمان تبریک گفتند.
ادامه مطلب ...

  :: دیدار مدیرعامل شرکت بازیافت ،معاون هماهنگ کننده سپاه  و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف  شهرستان فلاورجان با مدیرعامل سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   96/09/29
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، مدیرعامل شرکت بازیافت آقای رمضان اسدی ،معاون هماهنگ کننده سپاه سرهنگ مظاهری و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان فلاورجان آقای احمدرضا کیانی ضمن دیدار با مدیرعامل سازمان فرارسیدن هفته حمل و نقل و رانندگان را تبریک گفتند.
ادامه مطلب ...

  ::  تجلیل فرماندار از مدیرعامل و پرسنل سازمان به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   97/09/28
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ، سرپرست فرمانداری ، شهرداران شهرهای فلاورجان - پیربکران - ابریشم - کلیشاد و سودرجان - ایمانشهر - بهاران - زازران  و معاونین فرمانداری - شهرداری فلاورجان  از تلاش ها و زحمات مدیرعامل و پرسنل سازمان تقدیر نمودند.
ادامه مطلب ...


 :: گزارش تصویری بازدید و تبریک مسئولین محترم به مدیرعامل و پرسنل سازمان به مناسبت روز حمل و نقل

   97/09/28
به گزارش روابط عمومی سازمان ، به مناسبت 26 آذرماه روز حمل و نقل و رانندگان ، بخشدار محترم قهدریجان ، امام جمعه محترم شهر پیربکران ، مدیرعامل محترم اتوبوسرانی اصفهان ، اعضای محترم شورای شهر زازران ،رئیس محترم نیروی انتظامی شهرستان ، رئیس محترم پلیس راهور شهرستان ،مدیرعامل محترم مینی بوسرانی و هیئت همراه ، مدیرعامل محترم شرکت مسافربری همسفر چابکسواران شهرستان ، مسئولین محترم حمل و نقل شهرداریهای قهدریجان - پیربکران و زازران علاوه بر بازدیدی که از سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان داشتند این روز  را به مدیرعامل ، پرسنل و رانندگان سازمان تبریک گفتند.
ادامه مطلب ...

  :: تشکیل جلسه هیئت مدیره سازمان با حضور فرماندار ، معاونین ، شهرداران و مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان در هفته حمل و نقل

   97/09/27
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، جلسه هیئت مدیره سازمان با حضور فرماندار محترم ، شهرداران محترم شهرهای فلاورجان - پیربکران - ابریشم - کلیشاد و سودرجان - ایمانشهر - بهاران - زازران  ، معاونین محترم فرمانداری - شهرداری فلاورجان و مدیرعامل محترم سازمان به مناسبت فرارسیدن 26 آذرماه  روز حمل و نقل و رانندگان در محل سازمان برگزار گردید.
ادامه مطلب ...

  :: مدیرعامل سازمان :جابه جایی مسافران ۸ شهر شهرستان فلاورجان با 34 دستگاه اتوبوس

   97/09/27
به گزارش خبرگزاری نیوز فلاورجان ، سید امید کشمیری گفت : تأمین اتوبوس‌های جدید، وجود مشکلات شهری و باریک بودن معابر و تحمیل هزینه‌های جانبی به شهرداری‌ها از جمله مشکلات حمل و نقل شهرستان فلاورجان به شمار می‌رود.
وی در ادامه اظهار داشت: در شهرهای ابریشم، پیربکران و کلیشاد، زازران، فلاورجان، قهدریجان، ایمانشهر هر کدام یک خط اتوبوس واحد مجزا فعالیت دارد و همچنین از شهر بهاران تا کلیشاد با مینی بوس ارائه خدمت به شهر وندان می‌شود که در آینده این سرویس دهی با اتوبوس صورت می‌پذیرد
 
ادامه مطلب ...

 :: نشست خبری فرمانداری و مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان با خبرنگار خبرگزاری تسنیم 

   97/09/27
به گزارش خبرگزاری تسنیم از فلاورجان، علی ساعدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته حمل و نقل و نام گذاری این هفته به فرمان امام راحل اظهار داشت: پراکندگی شهرها و روستاهای شهرستان فلاورجان زیاد است و اتوبوس‌های بخش خصوصی برای ارائه خدمت به مردم این شهرستان، سرویس دهی دارند، بدون شک شایعاتی که درباره حذف این خدمات در فضای مجازی وجود دارد، محقق نمی‌شود و خدمت رسانی بخش خصوصی ادامه می‌یابد.
 
ادامه مطلب ...

  :: سرپرست فرمانداری فلاورجان : حمل و نقل عمومی شهرستان فلاورجان به گذشته بر نمی‌گردد

   97/09/27
سرپرست فرماندارفلاورجان گفت: با توجه به پراکندگی شهرها و روستاهای شهرستان در خصوص جمعیت و پیش‌بینی بسیار مطلوب سازمان حمل‌ونقل شهرستان در این موضوع جلسات مختلفی با حضور کارشناسان برگزارشده و قطعاً بازگشت به گذشته نخواهیم داشت.
به گزارش خبرگزاری فارس از فلاورجان، علی ساعدی ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته حمل‌ونقل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اگر سوابق گذشته هم چون دوران دفاع مقدس را بررسی کنیم مشاهده خواهیم کرد که هرکجا نظام اسلامی نیاز به حضور قشر زحمتکش رانندگان داشته باشد قطعاً آنان حضور مؤثری داشته‌اند.
 
ادامه مطلب ...

  :: گزارش تصویری / نشست خبري فرماندار و مدیرعامل سازمان  با اصحاب رسانه  شهرستان فلاورجان

   96/09/27
بمناسبت 26 آذرماه روز حمل و نقل و رانندگان نشست خبری آقای علی ساعدی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان و آقای سید امید کشمیری مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان  با خبرنگاران و اصحاب رسانه  شهرستان در محل سالن جلسات  سازمان برگزار شد .
 
ادامه مطلب ...

  ::  پیام مهندس ساعدی بمناسبت هفته حمل ونقل

   97/09/26
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فلاورجان، مهندس علی ساعدی بمناسبت هفته حمل ونقل پیامی به شرح ذیل صادر نمود: بدون شک حمل و نقل در جامعه امروزی نقش بی‌بدیلی در همه مناسبات داشته و جزء لاینفکی از زندگی بشر به شمار می‌رود .
امروزه این مقوله در بخش‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و حتی مراودات و مناسبات کشورها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است وستون فقرات و نیروی محرکه توسعه جامعه و همچنین یکی از مؤلفه های اساسی رشد و توسعه همه جانبه جوامع بشری محسوب می شود.
ادامه مطلب ...


  ::  هفته حمل و نقل  گرامی باد
 
97/09/25
26 آذر لغایت 1 دیماه هفته حمل و نقل را به کلیه تلاشگران این صنعت به خصوص رانندگان زحمت کش تبریک عرض می نماییم.
در جهان امروز، بخش حمل و نقل از جمله بخش‌های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تأثیر قراردادن فرآیند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می‌شود.
ادامه مطلب ...

  ::  فراخوان سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها يراي مسابقه عكاسی با موضوع حمل ونقل عمومی شهری

   97/09/14
سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در راستاي فرهنگ سازي و به منظور توسعه دوچرخه سواري با هدف ارتقاي سبك زندگي شهري، كاهش سفرهاي موتوري، افزايش تحرك بدني و سلامتي شهروندان در آستانه 26 آذر روز حمل و نقل عمومي مسابقه عكاسي برگزاری می کند.

ادامه مطلب ...

  ::  حضور مهندس کشمیری ، مدیرعامل  سازمان در دومین دوره آموزشی سیستم‌های حمل و نقل هوشمند

   97/09/14
دومین دوره آموزشی سیستم‌های حمل و نقل هوشمند با حضور مدیران عامل سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری‌ها از دهم لغایت دوازدهم آذرماه سال جاری برگزار شد.

ادامه مطلب ...

                                                  مطالب قدیمی تر ««              مطالب جدیدتر »»
مدیرعامل


شعار سال

کمک به سیل زدگان


نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث پیامبر صلوات الله علیه


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------