• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

حجاب تکریم است

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 


  ::  غبارروبی گلزار شهدای شهر فلاورجان به مناسبت هفته دولت

   98/06/03
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، روز یکشنبه مورخ 3 شهریور به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر ، گلزار شهدای شهر فلاورجان غبارروبی و عطرافشانی شد.

 ادامه مطلب ...

  ::  پیام تبریک مدیرعامل سازمان به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت

   98/05/31
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان آقای مهندس محمد حسن رفیع مدیرعامل این سازمان در پیامی فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
   هرآن کس خدمت جانان به جان کند              به گیتی نام خودراجاودان کند
بدون تردید خدمت به مردم در هر لباس و هر شغلی از بزرگ‌ترین توفیقاتی است که خداوند متعال در اختیار بندگان خود قرار داده و برای آن اجری عظیم در نظر گرفته است.
 ادامه مطلب ...

  ::  عید سعید غدیر خم  روز اکمال دین و اتمام نعمت بر همگان مبارک باد

   98/05/27
واقعه غدير حادثه اى تاريخى نيست كه در كنار ديگر وقايع بدان نگريسته شود. غدير تنها نام يك سرزمين نيست. يك تفكر است، نشانه و رمزى است كه از تداوم خط نبوّت حكايت مى كند. غدير نقطه تلاقى كاروان رسالت با طلايه داران امامت است. آرى غدير يك سرزمين نيست، چشمه اى است كه تا پايان هستى مى جوشد، كوثرى است كه فنا برنمى دارد، افقى است بى كرانه و خورشيدى است عالمتاب.
ادامه مطلب ...

  :::  ولادت باسعادت امام علی النقی الهادی (ع) مبارک باد.

 98/05/26
در نیمه ذی حجه سال 212 هجری قمری، علی بن محمد (ع) معروف به امام هادی دهمین امام شیعیان كه خداوند آنها را از هرگونه آلودگی پاک كرده است متولد شد. ایشان در دامان پدرش امام جواد (ع) و مادرش سمانه بانویی پاک و باتقوا و بر سر سفره قرآن پرورش یافت. ایشان در کودکی به امامت رسید و با وجود خفقان زیاد و كنترل شدید و سلطه عباسیان، نقش خود را به طور كامل ایفا و آوازه حكمت و فضیلت او همه جا را پر كرد.

  ::  حضور مدیرعامل سازمان در بیست و سومین مجمع عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور

   98/05/26
به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ بیست و سومین مجمع عمومی عادی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با حضور مهندس موفق مشاور رئیس و مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور و مدیران عامل سازمان‌های حمل و نقل همگانی و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری‌های عضو اتحادیه روز پنج‌شنبه 24مردادماه سال جاری با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در سالن اجتماعات هتل فردوسی شهر مقدس مشهد برگزار شد.
ادامه مطلب ...

  :::  روز عرفه و فرصتها

   98/05/20
بیکی از ویژگی های مؤمن این است که می خواهد دائماً خود را به خدا نزدیک کند و پیوسته در جهت جلب رضای اوست. همانطور که در روایات بسیاری به توبه یا دعا و...سفارش شده و از طرف دیگر مکانها یا زمانهای خاصی برای اجات دعا یا قبولی توبه ذکر شده، برای جلب رضایت حق نیز اوقات یا مکانهایی بیان شده که مؤمن می تواند در آنها، به خداوند تقرّب جوید. خداوند، مهربان و بخشنده بوده و رحمت او همیشه بر خلقش جاری است، اما باید بدانیم برخی از اوقات یا در برخی از مکانها رحمت خداوند بر خلق بیشتر بوده و بخشش معاصی راحت تر می باشد، یکی از همین اوقات روز عرفه است.
ادامه مطلب ...

  ::  روزشمار دهه امامت و ولایت

   98/05/20
۱) دوشنبه 5/21 : توحید، بندگی و اطاعت
2) سه‌شنبه 5/22 : ولایت ضامن اجرای گام دوم انقلاب
3) چهارشنبه 5/23ولایت محور وحدت اسلامی
4) پنج‌شنبه 5/24 :ایثار و دفاع از حریم ولایت
5) جمعه 5/25 ولایت، عدالت و انتظار
6) شنبه 5/26 ولایت، هدایت، عزت اسلامی
7) یکشنبه 5/27 ولایت و مردم‌سالاری دینی
8) دوشنبه 5/28ولایت، بصیرت، دشمن‌ستیزی
9) سه‌شنبه 5/29 غدیر امامت و ولایت
10) چهارشنبه 5/30 قرآن و عترت

  :: نشست هم اندیشی مدیر عامل سازمان  با معاون محترم فرماندار و شهرداران محترم شهرستان فلاورجان

   98/05/16
به گزارش روابط عمومی سازمان ، روز سه شنبه مورخ 98/5/16 نشست هم اندیشی مهندس محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان با معاون محترم فرماندار آقای دکتر سلطانی و شهرداران محترم شهرستان فلاورجان در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.
ادامه مطلب ...

  ::  دیدار مدیر عامل سازمان  با مدیرعامل شرکت بازیافت شهرستان فلاورجان

   98/05/13
 به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، مدیرعامل شرکت بازیافت شهرستان فلاورجان  با مهندس محمد حسن رفیع دیدار و گفتگو نمودند.  

  ::  نام نویسی رانندگان سرویس مدارس تا 10 مرداد

   98/04/27
پیرو دستور العمل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها کشور ، مهلت ثبت نام شرکت‌ها و رانندگان متقاضی سرویس مدارس از 22 تیر ماه لغایت 10 مرداد ماه 98 با مراجعه به دفاتر پیشخوان می‌باشد.
ادامه مطلب ...

  ::  تشکیل جلسه هماهنگی حمل و نقل شهرداریهای شهرستان با حضور مدیرعامل سازمان

   98/04/26
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، جلسه هماهنگی حمل و نقل شهرداریهای شهرستان روز سه شنبه مورخ 98/4/25 در خصوص یکسان سازی نظارت بر حمل و نقل و همچنین سرویس مدارس با حضور مدیرعامل سازمان   و  مهندس نوبخت مسئول دفتر برنامه ریزی فرمانداری و مسئولین حمل و نقل شهرداریها در محل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان برگزار گردید.
ادامه مطلب ...

  ::  دیدار مسئول بسیج اصناف و بسیج کارگری شهرستان فلاورجان  با مدیرعامل سازمان

   98/04/24
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، مسئول بسیج اصناف و بسیج کارگری شهرستان فلاورجان  با مهندس محمد حسن رفیع دیدار و گفتگو نمودند.  

ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل سازمان در جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان

   98/04/24
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، جلسه شورای اداری شهرستان در محل سالن آمفی تئاتر شهرداری پیر بکران با حضور حجت السلام موسوی لارگانی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی ،آقای مهندس ساعدی فرماندار شهرستان فلاورجان ،آقای رفیع مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان  و مدیران محترم دیگر ادارات و ائمه محترم شهرستان در روز شنبه مورخ 98/4/22 همزمان با دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) برگزار شد .
ادامه مطلب ...

  ::  پیام تبریک مدیرعامل سازمان به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداریها و دهیاریها

   98/04/13
ّبه گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ،مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان به مناسب فرا رسیدن ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها پیام تبریکی صادر نمود.
ادامه مطلب ...

  ::  حضور مدیرعامل سازمان در نشست با معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستای وزارت کشور

   98/03/28
ّبه گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان، آقای مهندس محمد حسن رفیع در نشست با دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستای وزارت کشور به همراه نماینده محترم مردم شریف شهرستان در مجلس و شهرداران محترم شهرستان در خصوص طرح مشکلات شهرها و روستاهای شهرستان حضور یافتند.
ادامه مطلب ...

  ::  دیدار اعضاء محترم شورای اسلامی شهر فلاورجان با مدیرعامل سازمان

   98/03/27
ّبه گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، ظهر دوشنبه 98/3/27 اعضا محترم شورای اسلامی شهر فلاورجان  با مهندس محمد حسن رفیع دیدار و گفتگو نمودند
ادامه مطلب ...

  ::  برگزاری طرح ملی بسیج فشار خون در سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان

   98/03/21
ّبه همت سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان  و با همکاری اداره بهداشت شهرستان و آتش نشانی فلاورجان، غربالگری فشار خون ویژه کارکنان در منطقه صورت پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان، در این طرح که با حضور  مدیرعامل و پرسنل سازمان و نماینده شبکه بهداشت آقای قاسمی برگزار شد ، توضیحات لازم  درمورد غربالگری فشار خون و آموزش تغذیه صحیح ارائه شد.

ادامه مطلب ...

                                                  مطالب قدیمی تر ««              مطالب جدیدتر »»
مدیرعامل


شعار سال

کمک به سیستان و بلوچستان


ایرانم تسلیت


نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث امام حسین علیه السلام


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------