• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار

ظروف پلاستیکی بهتر است یا ظروف کاغذی


طرح کرامتفواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 


اخبار اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور
 اعلام اسامی خودروهایی كه بیشترین مردودی در معاینه فنی را دارند
تاریخ
: 96/09/06
 مدیر اجرایی طرح معاینه فنی خودروهای کشور گفت: خودروهای پیکان، نیسان، پراید، پژو و سمند به ترتیب بیشترین سهم مردودی را در معاینه فنی داشته‌اند. به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، سعید قیصرافزود: سامانه يكپارچه معاينه فني ايران(سيمفا) مراکز معاینه فنی خودروها را مدیریت مي نمايد و اگر خودرويي پس از ورود به اين مراكز در گام اول مردود شود،‌ سامانه اين اجازه را مي دهد تا خودرو تمامي مراحل معاينه فني را تا انتها طي كند تا مشخص شود كه مردودي در كدام مراحل و فرآيندها بوده و مربوط به امور فني يا آلايندگي است.
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
وی در ادامه به افزایش آمار خودروهای مردودی در معاینه فنی طی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اشاره و بیان کرد: از زمان مکانیزه شدن معاینه فنی خودروها در حدود 40درصد از خودروهای مراجعه کننده به دلیل فنی وآلایندگی مردود شده‌اند که این امر تاثير زيادي در کاهش آلایندگی هوا خواهد داشت.
قيصر هم‌چنين گفت: اطلاعات به دست آمده از معاينه فني خودروها در مراكز معاينه فني كه در سيمفا ثبت مي‌شود،‌ زمينه تحليل داده‌هاي اطلاعاتي مرتبط با خودروهايي كه در كشور تردد مي‌نمايند را در اختيار قرار مي‌دهد كه مي‌توان براي برنامه‌ريزي‌هاي آينده از آن استفاده نمود.
 وي اضافه كرد: به مرکز پژوهش‌های مجلس و سایر مراكز و نهادهای فعال در حوزه پژوهش و هم‌چنين شركت‌هاي خودروساز پیشنهاد می‌کنیم از اين اطلاعات به منظور افزایش کیفیت خودروها، كاهش آلايندگي و ارتقاي سطح ايمني آنها بهره لازم را ببرند.


 
 
 
مدیر عامل


شعار سال

نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث پیامبر صلوات الله علیه


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------